بنر سایت

هزینه سفارش طراحی اسلایدر سایت حرفه ای | تعرفه, قیمت اسلایدر تبلیغاتی

طراحی اسلایدر سایت

نمونه کارها

تعرفه‌ ها

ثبت سفارش

در دنیای امروز که تکنولوژی و اینترنت به سرعت در حال توسعه است، حضور آنلاین برای کسب و کارها امری ضروری است. وب‌سایت‌ها به عنوان یک پلتفرم ارتباطی اساسی بین کسب و کار و مشتریان، نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. در این محیط مجازی، یک وب‌سایت نه تنها باید اطلاعات کافی را ارائه دهد بلکه با استفاده از اجزای گرافیکی جذاب و متنوع، می‌بایست مخاطبان را به خود جلب کند و تجربه کاربری بهتری را ایجاد نماید.

یکی از اجزای گرافیکی مهم در طراحی وب‌سایت، بنرهای اسلایدر (Slider Banners) هستند. این بنرها با استفاده از تصاویر زیبا، متن‌های جذاب و اطلاعات مهم، توانایی جلب توجه مخاطبان را دارند و در ارتقاء ویژگی‌ها و خدمات کسب و کارها نقش اساسی دارند. در این مطلب، به مفهوم بنرهای اسلایدر و نیازی که کسب و کارها به آن‌ها دارند، و همچنین اهمیت سفارش طراحی بنر اسلایدر سایت خواهیم پرداخت. همچنین، روش‌ها و مزایای طراحی بنر اسلایدر سفارشی برای وب‌سایت شما را بررسی خواهیم کرد.

ساخت اسلایدر محصول برای سایت

محصولات سایت ممکن است بدون طراحی جذاب نتوانند نظر مخاطبان را جلب کنند. لذا با طراحی اسلایدر می‌توانیم به زیبایی محصول بیا‌فزاییم. امروز می‌خواهیم در خصوص یکی از المان‌ها و دغدغه مهم مدیران مشاغل درخصوص طراحی سایت به نام طراحی اسلایدر برای سایت صحبت کنیم.

طراحی بنر جزو بهترین روش‌های تبلیغاتی است که در قالب‌های مختلف نظیر اسلایدر ارائه می‌شود.

در واقع تمامی کسب‌وکارها از راه‌اندازی سایت خود یکسری هدف دارند که متناسب با آن ظاهر سایت خود را طراحی می‌کنند.

از آنجایی که طراحی ui سایت بر مخاطب بسیار تاثیرگذار است، خیلی از افراد در انتخاب اینکه آیا نیاز به اسلایدر دارند یا خیر مردد هستند.

پس برای رسیدن به این موضوع باید در ابتدا بدانید اسلایدر چیست و هدف از طراحی آن چه می‌باشد؟

پیشنهاد ما به شما این است که در ادامه، همراه ما باشید چراکه می‌خواهیم به بررسی تمامی نکات مهم در خصوص طراحی اسلایدر سایت بپردازیم.

طراحی اسلایدر سایت

به مجموعه تصاویری که برای تاثیرگذاری در مخاطب طراحی می‌شوند، بنر اسلایدر گویند که بیشتر برای معرفی محصول سایت‌ و تبلیغات است.

طراحی اسلایدر سایت

در حقیقت می‌توان گفت هدف از طراحی بنر اسلایدر سایت موارد زیر هستند: 

 • هدایت کاربر به بخش‌های مورد هدف سایت
 • کمک به معرفی سایت در چند تصویر به طور خلاصه
 • افزایش زیبایی سایت
 • انتقال پیام به زبانی روان به همراه دید بصری به کاربران هدف
 • معرفی کلا و خدمات
 • افزایش تاثیرگذاری در آموزش سخنرانی‌ها
 • بهبود پویایی وبسایت

بسیاری از کارفرماها با سفارش طراحی اسلایدر برای سایت خود یک گام جلوتر از رقبا می‌افتند. با این حال هزینه طراحی اسلایدر برای آن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

قیمت طراحی اسلایدر سایت بستگی به المان‌هایی دارد که در حین طراحی به کار می‌رود. لذا پیش از ثبت سفارش طراحی اسلایدر حتما از تعرفه آن مطلع شوید.

سفارش طراحی ui سایت

قبل از ورود به بحث، بهتر است با واژه طراحی ui آشنا شوید؛

به بیان ساده طراحی ui یا رابط کاربری به معنای تاثیر متقابل سایت بر روی کاربران می‌باشد که تمرکز بالایی بر نحوه ارائه محصولات دارد.

پس UI سعی دارد که با طراحی صفحات بگونه‌ای مناسب، اهداف UX را محقق سازد و برای اینکار از موارد مختلفی چون طراحی هدر سایت کمک می‌گیرد.

در نتیجه چون طراحی UI شامل المان‌های دیداری یک محصول است برای اینکار از متن، تصاویر، ویدئو، رنگ مناسب برای بنر، جدول، تصاویر به کار رفته شده، طراحی دکمه‌ها به شکل حرفه‌ای استفاده می‌کند.

این نکته هم بدانید که در ابتدا طراحی ui با فتوشاپ صورت می‌گیرد تا ایرادات آن حل و پس از تایید نهایی، بر روی سایت اعمال گردد.

هزینه طراحی UI بستگی به سختی کار و تعداد المان‌های مورد نظر دارد.

سفارش طراحی بنر اسلایدر سایت – با انواع اسلایدرها آشنا شوید:

درست است که بیشترین اسلایدر در بخش طراحی header سایت قرار دارد و در بین افراد طراحی اسلایدر هدر سایت از محبوبیت بالایی برخوردار است اما از این موضوع می‌توان در بخش‌های مختلف استفاده کرد که از انواع آن مهم اسلایدرها عبارت است از:

طراحی بنر اسلایدر اصلی سایت

همانطور که گفتیم یکی از قدیمی‌ترین اسلایدرها که محبوبیت فراوانی داشته و اکثر وبسایت‌ ها از آن استفاده می‌کنند، اسلایدر گرافیکی با اندازه بزرگ یا همان اسلایدر اصلی است.

موقعیت این اسلایدر که درست در زیر منو سایت قرار می‌گیرد، توجه کاربر را در بدو ورود به سایت جلب می‌کند که میتوان آن را یکی از مهم‌ترین اجزا وبسایت ‌ها معرفی کرد.

و این یک فرصت فوق‌العاده برای بخاطر سپردن برند شما در ذهن کاربر می‌باشد.

برای طراحی استاندارد این نوع از اسلایدرها معمولا طول آن را باتوجه به اندازه صفحه نمایش قرار داده و عرض را باتوجه به سیاست‌های رفتاری وبسایت مشخص می‌کنند که البته باز هم بستگی به قالب و نوع سایت دارد.

شما می‌توانید با طراحی بنر سایت و ایجاد اسلایدرهای زیبا، مخاطبان را شیفته محصولات خود کنید. برای مشاهده نمونه بنر اسلایدر سایت جذاب و خلاقانه کلیک کنید.

طراحی اسلایدر معرفی محصولات

یکی از اسلایدرهای مهمی که برای سایت‌ های فروشگاهی وجود دارد، اسلایدر معرفی محصولات است که بیشتر مواقع در صفحه اصلی قرار داده می‌شود.

این اسلایدر با اشکال متفاوتی، محصولات شما را به صورت تصاویر متحرک به کاربر نشان داده که میتوان در آن از استراتژی‌های مختلفی مانند:

 • نمایش محصولات پرفروش هفته
 • معرفی محصولاتی با تخفیف بالا
 • و همچنین معرفی جدیدترین محصولات استفاده کرد

چراکه جلب توجه به واسطه معرفی محصول جدید باعث کلیک کاربر و افزایش خرید آن محصول می‌شود.

هزینه طراحی اسلایدر تبلیغاتی

یکی دیگر از موارد استفاده از بنر اسلایدر محصولات در سایت‌ های فروشگاهی نشان دادن دسته‌بندی‌های مختلف محصولات است که با کلیک بر روی هرکدام، محصولاتی متفاوت به کاربر معرفی می‌شود.

گوگل معتقد است: با سفارش بنر اسلایدر معرفی محصولات می‌توان کاربران را شیفته محصولات خود کرد. هزینه طراحی اسلایدر محصولات نیز بستگی به نوع طراحی و المان ها دارد.

پست اسلایدر سایت

این اسلایدر که به نام اسلایدر آخرین مطالب هم معروف است، مطالب آخری که شما برای کاربران خود تهیه کرده‌اید را به نمایش می‌گذارد.

استفاده از این نوع اسلایدر باتوجه به سیاستی که برای وبسایت‌ها حائز اهمیت است در مکان‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اما بیشتر آنها در نوارهای کنار صفحه اصلی و یا در بخش‌های میانی و پایانی صفحه اصلی قرار می‌گیرند تا کنجکاوی کاربر را درخصوص مطالبی که شما در حوزه تهیه کرده‌اید، برانگیزد.

در واقع اگر بتوانید مطالب جذابی را تهیه و از این اسلایدر به درستی استفاده کنید، علاوه بر معرفی خدمات و محصولات بیشتر خود، باعث افزایش ماندگاری کاربر در سایت می‌شوید.

این عامل، تاثیر بسزایی در سئو و بهینه‌سازی سایت شما خواهد داشت.

بنر اسلایدر مربوط به همکاری برندها

یکی دیگر از اسلایدر‌هایی که کسب‌وکارها برای معرفی همکاری خود با سایر مشاغل استفاده می‌کنند، اسلایدر معرفی همکاری برندها می‌باشد.

البته استفاده از این نوع اسلایدر اجباری نیست و بسته به هدف شما از اینکار دارد.

در طراحی این اسلایدر، با معرفی نام برندهای مختلف امکان کلیک کاربر برای هرکدام از برندها قرار داده می‌شود تا محصولات آن برند به نمایش درآید.

طراحی اسلایدر گروهی

یکی دیگر از اسلایدرهایی که وبسایت‌ها از آن استفاده می‌کنند، اسلایدر معرفی تیم سایت است.

در واقع برخی از سایت‌ها به دلیل بالابودن تیم همکاری، ترجیح می‌دهند تا از اسلایدرهای گروهی برای معرفی اعضا تیم خود بهره ببرند.

این موضوع بازهم بنا بر سیاست سایت می‌تواند قابل کلیک بوده و اطلاعات بیشتری در خصوص فرد به نمایش درآورد و یا می‌تواند از این قابلیت برخوردار نباشد.

استفاده دیگری که از این اسلایدر صورت می‌گیرد معرفی مشتریان خود به کاربران است.

در واقع شما با نمایش کاربران و رضایت آنها، تخصص بالا خود نسبت به دیگر رقبا را اعلام می‌کنید که این مورد می‌تواند تاثیر بسیاری در اعتماد کاربران به شما داشته باشد.

سفارش بنر اسلایدر پروژه‌ ها

یکی از اسلایدرهای مناسب برای شرکت‌های خدماتی، استفاده از اسلایدر پروژه است.

در این اسلایدر با نمایش دادن انواع پروژه‌های انجام شده در حوزه فعالیت خود، می‌توانید اعتماد و همچنین تخصص بالای شما خود نسبت به دیگر فعالان را نشان دهید.

اسلایدر دوره‌ها

در نهایت یکی دیگر از اسلایدرهایی که سایت‌های آموزشی استفاده می‌کنند، اسلایدر معرفی دوره‌ها می‌باشد.

با استفاده از این اسلایدر شما علاوه بر نمایش دوره‌های مهم و متفاوت خود به کاربران با فعال کردن قابلیت کلیک آن باعث می‌شوید تا اطلاعات و جزئیات بیشتر از دوره در اختیار کاربر قرار دهید.

اینکار منجر به افزایش خرید دوره برای سایت آموزشی می‌شود.

مزایا و معایب طراحی اسلایدر برای سایت

افرادی که استفاده از اسلایدرها را یک راز موفقیت در کسب‌وکار می‌دانند، مزیت‌های طراحی اسلایدر برای سایت را اینگونه معرفی کرده‌اند:

 • حرک اتوماتیک خودکار اسلایدر باعث می‌شود تا حس بینایی و بصری مخاطب برانگیزد و منتظر نمایش دیگر تصاویر اسلایدر بماند که اینکار افزایش ماندگاری حضور کاربر در سایت را به دنبال دارد.
 • با اسلایدرها مهم‌ترین مطالب، محصولات و یا خدمات در یک نگاه به کاربر ارائه می‌گردد.
 • همه ما خواستار دسترسی آسان به کارها هستیم؛ پس یکی دیگر از مزیت اسلایدرها دسترسی هرچه راحت‌تر کاربر به بخش‌های مهم وبسایت است.
 • به اعتقاد این افراد با قرار دادن چندین بخش در یک قسمت باعث استفاده بهینه از فضای سایت و همچنین صرفه‌جویی در آن می‌‌شود.

اما افرادی که معایب اسلایدرها را معرفی کرده‌اند، دلایل خود را موارد زیر می‌دانند:

 • به دلیل ارائه چند پیشنهاد به طور همزمان به کاربر، او دچار سردرگمی در انتخاب می‌شود.
 • به دلیل بالا بودن حجم اسلایدرها حضور آنها در سایت، کاهش سرعت بارگذازی سایت را به همراه دارد.
 • ممکن است این حس به کاربر القا شود که این تصاویر صرفا یک تبلغات است و باعث نادیده گرفتن آنها شود.
 • فضایی که این المان اشغال می‌کند بسیار بوده که می‌تواند صرف جایگذاری المان‌های بیشتر شود.
 • در برخی از مواقع استفاده از اسلایدرها می‌تواند نمایش آن در تلفن‌های همراه را با مشکل مواجه کند.

یک بنر اسلایدر خوب چه ویژگی‌ هایی دارد؟

گفتیم اسلایدر چیست و چه کاربردی دارد؛ همچنین بیان کردیم که مزایا و معایب استفاده از این المان در طراحی سایت کدام است اما سوالی که مطرح می‌شود این است که یک اسلایدر خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

یک اسلایدر خوب باعث می‌شود تا :

 1. تمرکز کاربران بر روی پیام‌های مهم و کلیدی شما در بالای صفحه دیده شود.
 2. تصاویر خیره‌کننده‌ای را برای کاربر رقم خواهد زد.
 3. با دعوت به یک اقدام Calls to action سبب هدایت کاربر به صفحه هدف می‌شود.
 4. سبب برقراری یک هماهنگی با محتوای سایت می‌گردد.
 5. از سرعت بارگزاری خوبی برخوردار است.
 6. با تم رنگی سایت تناسب دارد.

طراحی اسلایدر چگونه انجام می‌ شود؟

بعد از آشنایی با اسلایدر، می‌خواهیم به مباحث مهم طراحی اسلایدر حرفه ای بپردازیم.

یعنی در ابتدا می‌گوییم که این المان مهم و جذاب چگونه طراحی می‌شود و در ادامه فاکتورهای مهم در طراحی اسلایدر برای سایت را بررسی می‌کنیم.

برنامه های زیادی برای طراحی اسلایدر وجود دارند. در ادامه سه ابزار ساخت بنر تبلیغاتی کارآمد را به شما معرفی می‌کنیم.

طراحی بنر اسلایدر با html

همانطور که از اسمش مشخص است این طراحی اسلایدر برای سایت‌های اختصاصی به کار رفته می‌شود؛ اما استفاده از زبان نشانه‌گذار html برای انجام کار کافیست نیست و نیاز است تا در کنار آن از یک زبان نشانه‌گذار دیگر برای زیباسازی به نام CSS و همچنین زبان برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت برای پویایی آن استفاده شود.

پس میتوان گفت علاوه بر html، طراحی اسلایدر با css و همچنین طراحی اسلایدر با جاوا اسکریپت صورت می‌گیرد.

سفارش طراحی اسلایدر به کمک افزونه‌ های وردپرس

طراحی اسلایدر وردپرس با کمک افزونه‌ های مهم و رایجی آن صورت می‌گیرد که از مهم و معروف‌ترین آنها میتوان به افزونه  Slider Revolution اشاره کرد.

سفارش اسلایدر سایت

این افزونه با ایجاد یک محیط ساده و راحت باعث شده که افراد با انجام عمل Drag & Drop بدون هیچ محدودیتی تصاویر، متن و حتی ویدئوهای اسلایدر خود را ویرایش کنند.

این هم بدانید که استفاده از افزونه‌های وردپرس یک بستر برنامه‌نویسی شده در اختیار شما قرار می‌دهند که توانایی ویرایش و جایگذاری تصاویر، متن و ویدئو را دارید اما در ساختار آن هیچ تغییری نمی‌توان ایجاد کرد.

هزینه طراحی بنر اسلایدر با ویرایشگرهای صفحه‌ساز

این روش برای افرادی است که می‌خواهند اسلایدر سایت‌های وردپرسی خود را با طرح مورد علاقه، طراحی کنند که بهترین ویرایشگر صفحه‌ساز برای اینکار، افزونه المنتور است.

همانطور که می‌دانید افراد در استفاده از سایت‌های وردپرسی به دو شکل عمل می‌کنند: طراحی سایت با استفاده از افزونه‌های ویرایشگر و استفاده از قالب‌های آماده

پس طراحی اسلایدر با المنتور یکی دیگر از گزینه افراد برای طراحی اسلایدرهای مورد نیاز خود است.

نکات مهم در طراحی اسلایدر چیست؟

پس اکنون می‌دانیم که اسلایدرها چگونه طراحی می‌شوند اما به هنگام طراحی آنها باید یکسری از نکات را در نظر بگیرید که عبارت است از:

استفاده از تصاویر باکیفیت

چون استفاده از تصاویر یکی از مهم‌ترین اجزا اسلایدرها بشمار می‌رود، باید در کیفیت و جذابیت آن وسواس بسیاری به خرج دهید تاجایی که توصیه می‌شود، طراحی اسلایدر با فتوشاپ صورت بگیرد.

بله؛ برای طراحی اسلایدر حرفه ای لازم است که تصاویر خود را با نرم‌افزار فتوشاپ درست کنید و در آن خلاقیت به خرج دهید؛ همچنین باید یک متن در عین حال کوتاه، جذاب و خلاصه در تصاویر خود به کار ببرید تا پیام شما انتقال یابد.

کاهش حجم تصاویر

یکی از روش‌های کاهش سرعت بارگذاری اسلایدر، کم کردن حجم تصاویر آن است؛ برای انجام اینکار پیشنهاد ما استفاده از سایت‌های کاهش حجم عکس به نام‌های compressjpeg و imagecompressor می‌باشد.

این سایت‌ها در عین کاهش حجم تصاویر، کیفیت آن را کاهش نداده و از جذابیت آن کم نمی‌کند.

در نظر گرفتن اندازه تصاویر

برای اینکه طراحی اسلایدر شما حرفه‌ای به نظر آید، لازم است که به اندازه تصاویر دقت ویژه داشته باشید؛ برای به دست آوردن اندازه تصاویر میتوانید از اکستنشن مرورگر گوگل به نام Ruler کمک بگیرید تا اندازه‌های متناسب خود را مشخص کنید.

استفاده از انواع اسلایدر

باتوجه به نوع سایت و فعالیت شغلی شما بهتر است که علاوه بر داشتن یک اسلایدر اصلی در هدر سایت، از انواع دیگر اسلایدرها نیز بهره ببرید.

سخن پایانی

در این مطلب از سایت طراحی بنر اینستاگرام محتوانایس در خصوص نکات مهم هنگام طراحی هدر و بنر اسلایدر سایت کردن صحبت کردیم. در صورتی که در کنار ثبت سفارش طراحی بنر اسلایدر قصد طراحی کاور پست را نیز دارید با ما در ارتباط باشید.

مهم‌ترین نکات مربوط به طراحی اسلایدر برای سایت را نام بردیم؛ اما باید به تناسب اسلایدر با طراحی سایت

و همچنین انتخاب درست رنگ‌بندی اسلایدر نیز توجه کنید.

همچنین برای استفاده از اسلایدر این را در نظربگیرید که باعث بهبود تجربه کاربری می‌شود یا تنها جنبه سرگرمی دارد.

پس اگر هنوز هم در شک و تردید برای استفاده از اسلایدر برای طراحی سایت خود هستید، کافیست با مشاورین ما در محتوانایس مشورت کنید تا بهترین تصمیم را برای شما رقم بزنند؛

همچنین می‌توانید در صورت اطمینان برای استفاده از اسلایدر، طراحی آن را به ما سپرده تا دیگر نگرانی بابت نکات مهم در طراحی اسلایدر نداشته باشید.

6 دیدگاه در “هزینه سفارش طراحی اسلایدر سایت حرفه ای | تعرفه, قیمت اسلایدر تبلیغاتی

 1. مدیر روستا گفت:

  سلام ممنون از خانم جباری و اقای تیموری خیلی خوب مشاوره دادن و بهترین بنرو برامون طراحی کردن

 2. کاوان گفت:

  ممنون بابت طراحی خوب تون

 3. شیلادی گفت:

  کار حرفه ای و اخلاق مشتری مدار عالی خدا به کسب و کارتون برکت بده

  1. تجربه ی اولم بود با تیم محتوا نایس کار کردم و خداروشکر تجربه بسیار خوبی بود؛ پشتیبانی خوبی هم داشتند. متشکرم

 4. میلاد نیکوکار گفت:

  واسه سایتم سفارش طراحی بنر اسلایدر ثبت کردم که با بهترین کیفیت ممکن انجام شد ممنونم

 5. صالحی گفت:

  ممنون از طراحی اسلایدر سایت که به بهترین نحوه و بالاترین کیفیت انجام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *