بنر سایت

صبا ویژن تبلیغات کلیکی | تعرفه سفارش بنر تبلیغاتی صباویژن

طراحی بنر صباویژن ، پکیج گیف صبا ویژن

ثبت سفارش پکیج گیف صباویژن

شما می‌توانید با ثبت سفارش پکیج گیف صباویژن یک گام به سوی موفقیت در تبلیغات بنری نزدیک‌تر شوید. این پکیج شامل 14 سایز گیف و یک سایز همسان می‌شود و مختص تبلیغات بنری صباویژن می‌باشد. طراحی بنر متحرک برای صباویژن از جمله روش های تبلیغ بنری و ریتارگتینگ است. در این روش تبلیغاتی یک بنر در پانزده سایز مختلف به صورت طراحی بنر گیف برای کاربران نمایش داده می‌شود.

این تبلیغات در سایت های پربازدید به صورت بنر تبلیغاتی متحرک کلیکی نمایش داده می شود. شما می توانید با سفارش پکیج صبا ویژن کسب و کار خود را در بهترین شکل ممکن به کاربران تبلیغ کنید. شما برای طراحی بنر باید ابتدا متن و اطلاعات خود را مشخص و برای ما ارسال کنید. شما همچنین می‌توانید با طراحی بنر سایت جذاب به زیبایی بصری وبسایت خود اضافه کنید.

مزایای پکیج گیف صباویژن چیست؟

تبلیغات بنری صباویژن، یکی از روش‌های موثر در جذب توجه مخاطبان و ارتقای تجربه کاربری است. در زیر مزایای این پکیج را بررسی می‌کنیم:

  1. جذابیت بالا: پکیج‌های متحرک صبا ویژن دارای حرکت و جذابیت بیشتری نسبت به تصاویر ثابت هستند. این حرکت و انیمیشن می‌تواند توجه کاربران را به خود جلب کند و از تکراری شدن و تکوین خستگی جلوگیری کند.
  2. انتقال پیام سریع: با استفاده از این پکیج ها، می‌توان به راحتی و با سرعت پیام مورد نظر را به مخاطبان منتقل کرد. حرکت و انیمیشن می‌تواند بهبود قابل توجهی در انتقال اطلاعات و پیام‌ها داشته باشد.
  3. قابل اشتراک‌گذاری آسان: تبلیغات بنری صباویژن به عنوان فایل‌های کوچک و با فرمت گسترده قابلیت اشتراک‌گذاری راحت را دارند. کاربران می‌توانند این بنرها را در شبکه‌های اجتماعی، وبسایت‌ها، ایمیل‌ها و پیام‌رسان‌ها به اشتراک بگذارند. این موضوع باعث می‌شود که پیام و برند شما به گستره‌ترین افراد ممکن راه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *