بنر سایت

طراحی بنر گیف gif | سفارش بنر متحرک تبلیغاتی سایت

طراحی بنر متحرک گیف تبلیغاتی سایت
blank
blank

نمونه کارها

تعرفه‌ ها

ثبت سفارش

در دنیای دیجیتال امروزی که رقابت در صنعت تبلیغات به طرز بی‌سابقه‌ای شدت یافته است، نیاز به رویکردهای نوآورانه و جذاب در تبلیغات بسیار اهمیت دارد. یکی از روش‌هایی که به سرعت توانسته است توجه مخاطبان را به خود جلب کند، استفاده از بنرهای گیف تبلیغاتی (GIF Banner) است.
بنرهای گیف تبلیغاتی با استفاده از تصاویر متحرک و جذاب، توانایی ارائه پیام‌های تبلیغاتی را با شیوه‌ای زیبا دارند. این تصاویر متحرک نه تنها محتوا را تازه و جذاب می‌کنند بلکه به مخاطبان اجازه می‌دهند تا با زمینه تبلیغ و برند تعامل بیشتری برقرار کنند.
اگر این روزها به فکر راه‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی هدفمند هستید، اما نمی‌دانید چه شیوه‌ای را اتخاذ کنید، ما را تا انتهای این محتوا هعمراهی کنید. چراکه قصد داریم در این مقاله، به اهمیت و نقش بنرهای گیف تبلیغاتی در تبلیغات مدرن بپردازیم و نحوه سفارش و ساخت این بنرهای جذاب را برای ارتقاء تبلیغات خود بررسی کنیم. همچنین، به مزایای استفاده از بنرهای گیف در جلب توجه مخاطبان و تأثیرگذاری بیشتر در بازار تبلیغاتی خواهیم پرداخت.

ساخت گیف تبلیغاتی سایت

بنر گیف

کمپین کلیکی بنر گیف تبلیغاتی یکی از جدیترین تبلیغات بنری است که هم اکنون توسط پلتفرم یکتانت و مدیا اد در حال پیاده‌سازی است. بنر گیف متحرک تبلیغاتی به عنوان یکی از روش‌های بازریابی اینترنتی شناخته می‌شود.

در این روش تمامی خدمات و اطلاعات یک کسب و کار خاص در قالب المان های متحرک در معرض نمایش گذاشته می‌شوند.

تعرفه بنر گیف بر اساس تعداد اسلایدها تعیین می‌شود. اگر شما نیز قصد دارید تا کسب و کار خود را به صورت هوشمند در معرض دید کاربران اینترنتی قرار دهید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

سفارش طراحی بنر گیف gif – سفارش ساخت بنر متحرک تبلیغاتی برای سایت

بنرهای آنلاین در واقع همان موشن بی صدا هستند. طراحی بنر متحرک تبلیغاتی در ابعادی مختلف به طور خاص برای بارگزاری در صفحات وب صورت می‌گیرد.

طراحی بنر گیف

طراحی بنر گیف gif به شیوه‌ای انجام می‌شود تا ظرف چند ثانیه مقصود تبلیغ‌کننده را به مخاطبان القا کند. بنابراین ساخت بنر gif آنلاین می‌تواند کسب و کار شما رو برجسته‌تر از قبل به مخاطبان جلوه دهد.

بنر gif تبلیغاتی به هدف:

 • اعتبار بخشیدن به برند
 • افزایش بازدید سایت
 • جلب مخاطب
 • اطلاع رسانی
 • افزایش نرخ تبدیل مشتری
 • و افزایش نرخ کلیک طراحی می‌شوند.

سفارش طراحی بنر گیف آنلاین – ساخت بنر gif آنلاین

ساخت گیف تبلیغاتی یکی از کاربردی‌ترین روش‌ها در کال تو اکشن است. به طوری که کاربر را وادار به واکنش می‌کند.

بسیاری از افراد از ربات بنر ساز رایگان برای ساخت گیف استفاده می‌کنند که این کار توصیه نمی‌شود. چراکه ساخت گیف تبلیغاتی با ربات کیفیت مطلوبی ندارد.

از این رو، باید کار را به طراحانی سپرد که با استفاده از حرفه‌ای‌ترین برنامه ساخت بنر تبلیغاتی اقدام به ساخت گیف تبلیغاتی منحصربفرد می‌کنند.

بنر گیف

متاسفانه بیش از 90 درصد طراحان نمی‌دانند که چطور حجم gif تبلیغاتی را بدون افت کیفیت، کاهش دهند. به همین سبب، بعد از طراحی gif آن را در ابزارهای کاهش حجم می‌گذارند که این کار بسیار اشتباه است.

اما، طراحان محتوانایس به خوبی قلق کاهش حجم بنر گیف بدون افت کیفیت را می‌دانند و به همین خاطر توانسته‌اند جزو مطرح‌ترین طراحان کشور قرار  بگیرند.

بنابراین، اگر قصد ساخت بنر gif آنلاین در سایت محتوانایس را دارید، باید بگوییم که جای درستی را انتخاب کرده‌اید.

شما می‌توانید بدون هیچ گونه دغدغه‌ای سفارشات طراحی بنر خود را به ما بسپارید.

طراحی بنر gif تبلیغاتی برای یکتانت

بنرهای ثابت نقطه مقابل بنرهای متحرک هستند. این بنرها مانند تصاویر ثابت، تنها دربرگیرنده اطلاعات محصولات تبلیغاتی هستند.

توجه داشته باشید که هزینه بنر تبلیغاتی متغیر بوده و بستگی به حجم کار و میزان اطلاعات محصول دارد. مثلا، حجم بنرهای تلگرام بین 2 الی 3 مگابایت است. این امر موجب می‌شود تا امکان طراحی چندین اسلاید فراهم شود. 

بنر متحرک تبلیغاتی

بنابراین با توجه به افزایش حجم، اسلایدها و محتوای داخل آن، هزینه طراحی نیز افزایش می‌یابد.

بنرهای یکتانت معمولا در 6 الی 7 سایز طراحی می‌شوند که هر کدام در قسمتی از صفحه سایت قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید بنر یکتانت را حتی به صورت ثابت طراحی کنید که به صورت کشویی در طرفیت سایت‌ های نشردهنده ظاهر می‌شوند.

بنر گیف جزو بهترین شیوه‌های تبلیغاتی آنلاین است که تمامی سایت‌های نشردهنده معروف نظیر ورزش 3 آن را جهت درج در سایت می‌پذیرند.

شما خیلی راحت می‌توانید از قسمت پشتیبانی با مدیران چنین سایت هایی تعامل کنید و بهترین جایگاه را برای درج بنر متحرک تبلیغاتی خود انتخاب کنید. 

طبیعتا هر چه جایگاه بنر گیف بالاتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد. معمولا تعرفه تبلیغات بنری در سایت های پربازدید بستگی به مدت زمان و جایگاه بنر دارد.

به فرض در سایت ورزش 3 برای درج بنر در هدر سایت به مدت 15 روز مبلغ 50 میلیون تومان دریافت می‌شود. 

قیمت, هزینه و تعرفه طراحی بنر گیف

هزینه ساخت گیف بستگی به ابعاد و مدت زمان نمایش آن دارد.

هزینه طراحی بنر یکتانت

هرچه ابعاد بنر متحرک بزرگ‌تر و مدت زمان نمایش آن بیشتر باشد، به تبع هزینه ساخت آن افزایش می‌باید.

به طور کلی، هزینه ساخت بنر متحرک تبلیغاتی برای نشر در سایت های پربازدید بین 200 الی 500 هزار تومان می‌باشد.

مجموعه محتوانایس همواره تلاش کرده تا با درک شرایط اقتصادی حاکم بهترین کارها را با عادلانه‌ترین قیمت‌ها به مشتریان تحویل دهد.

برای مشاهده هزینه طراحی بنر گیف می‌توانید از طریق منو یا فهرست سایت اقدام کنید. 

مدت زمان تحویل سفارش ها 72 ساعت است که امکان کاهش زمان با پرداخت 40 درصد بیشتر میسر است. در واقع مشتریانی که قصد سفارش فوری دارند با پرداخت ارزش افزوده ظرف 24 ساعت سفارش خود را تحویل خواهند گرفت.

لازم به ذکر است که هنگام طراحی بنر gif تبلیغاتی مشتریان می‌توانند تا 2 بار ادیت رایگان داشته باشند. توجه داشته باشید که این ادیت ها شامل تغییر متن نمی‌شوند.

چراکه عکس‌ ها و تصاویر مربوط به طراحی مطابق با متن انتخاب شده‌اند که اگر متن تغییر کند آنگاه تمام ساختار بنر گیف تبلیغاتی نیز باید تغییر کند.

بنابراین، پیش از ثبت سفارش بنر متحرک حتما به این موضوع توجه کنید.

البته، ادیت متن ها با پرداخت هزینه جداگانه بین 25 الی 35 هزار تومان امکانپذیر است.

شما می‌توانید هزینه تغییر متن ها پس از انجام طرح را پرداخت کنید تا طراح کار ویرایش را آغاز نماید. 

فراموش نکنید که گیف های تبلیغاتی تنها در کنار بنر های ثابت سایت خود را نشان می‌دهند. لذا، سایت خود را با اسلایدرها و بنرهای جذاب زیبا کنید. 

بنر متحرک گیف

برای مشاهده هزینه طراحی بنر گیف متحرک نیز می‌توانید از طریق فهرست یا منوی زیرین سایت اقدام نمایید.

سفارش ساخت بنر گیف آماده – طراحی بنر متحرک تبلیغاتی

طبیعتا ساخت بنر گیف gif نیاز به کمی زمان دارد. درواقع با توجه به حجم انبوه سفارشات ممکن است خیلی از مشتریان در صف انتظار باقی بمانند.

از این رو، سفارش بنر گیف آماده می‌تواند یک راه میان‌بر برای افرادی باشد که عجله دارند.

تاثیر ساخت و طراحی بنر گیف در تبلیغات

بسیاری از کارشناسان دیجیتال مارکتینگ اعتقاد ویژه‌ای به تبلیغات بصری دارند. به همین خاطر است که میزان تبلیغات بنری افزایش یافته است.

بسیاری از شرکت‌های تجاری از این طریق مخاطبان خود را جذب می‌کنند. حتی کسب و کارهای کوچک نیز برای برندسازی از بنر گیف استفاده می‌کنند.

مطالعات نشان داده است که تنها 5 درصد از مخاطبان به تبلیغات واکنش نشان می‌دهند. مابقی یا نسبت به آنها بی‌‌تفاوتند و یا از آن‌ها بیزار!

حال تصور کنید که به جای طراحی بنر گیف از تبلیغات متنی استفاده شود.

نه تنها آن 5 درصد هم از تبلیغات بی‌زار می‌شوند، بلکه هزینه‌های تبلیغاتی شما نیز بی‌اثر خواهند شد.

طراحی بنر متحرک برای سایت یا طراحی بنر ثابت – کدام تاثیرگذارتر است؟

باید گفت تاثیر بنرهای متحرک بیشتر از بنرهای ثابت است. به دو دلیل:

 • گیف تبلیغاتی به اندازه یک فایل ویدئویی تاثیرگذار هستند
 • gif تبلیغاتی از فایل های ویدئویی کم حجم‌تر هستند

بنرهای ثابت مانند بیلبوردها کم تاثیرند. زیرا مخاطب هیچ واکنشی نسبت به آن نخواهد داشت.

تعرفه طراحی بنر متحرک

یک لامپ معمولی تاثیرگذارتر است یا یک فلاشر قرمز پرنور؟ قطعا فلاشر قرمز پرنور!

دلیل هم واضح است! مردمک چشم به نورهای متحرک و پی در پی حساسیت بیشتری نشان می‌دهد. طراحی بنر گیف ها هم طبق همین مفهوم انجام می‌شوند.

پس خیلی ساده با سفارش بنر گیف متحرک ،خود را در چشمان مخاطبان جلوه دهید!

سفارش طراحی بنر تبلیغاتی gif

با ما همیشه در چشم باشید! شما باید همیشه جسارت اجرایی کردن ایده های خود را داشته باشید. از چیزی نترسید. قرار نیست همیشه برای تبلیغ محصولات و کسب و کار خود هزینه کنید. 

کافیست تنها برای یک بار سفارشات خود را به طراحان ما بسپارید. طولی نمی‌کشد که نرخ کلیک و میزان ترافیک سایت شما از این رو به آن رو می‌شود. در واقع نمونه کارهای ما گویای همه چیز هستند. به طوری که دیگر نیازی اثبات خود نزد مشتریان نداریم. 

منتظر چه هستید؟ آیا می‌خواهید رقیبان شما با سرعت نور از کنار شما عبور کنند! برای این که از آن‌ها عقب نمانید باید یک استراتژی تبلیغاتی بکر پاده کنید. ما این کار را برای شما می‌کنیم. نگران نباشید.

سفارش  بنر گیف – 5 نکته کلیدی!

 1. هنگام سفارش بنر گیف gif حتما به نمونه کارها توجه کنید. همچنین از صحت آنها نیز مطمئن شوید.

در صورت عدم دانش فنی کافی است از افراد متخصص کمک بگیرید. هنگام سفارش بنر تبلیغاتی نیز با طراحان رودربایستی نداشته باشید!

 1. هر چیزی که در ذهن دارید را با طراح در میان بگذارید. از روش طوفان مغزی استفاده کنید.

طوفان مغزی به شما کمک می‌کند تا تمام ایده‌های بد و خوب را کنار هم بگذارید. سپس از ایده بد به ایده خوب برسید.

 1. از رنگ‌های شاد استفاده کنید. رنگ‌های شاد تاثیر زیادی روی مخاطبان می‌گذارند. استفاده از رنگ مناسب برای بنر علاوه‌بر زیبایی بصری، برند شما را نیز درخشان‌تر می‌کند.
 2. به قیمت ها توجه کنید. قیمت ارزان هرگز نشانه عادلانه بودن نیست. فرض کنید یک وبسایت طراحی بنر گیف ، برای هر بنر 100 هزار تومان درخواست کند.

حال او باید حداقل 40 درصد مبلغ را به عنوان دستمزد به طراح خود بدهد. کدام طراحی حرفه‌ای با 40 هزار تومان طراحی می‌کند؟ هیچکس!

 1. ظرف 3 ثانیه مقصود خود را به مخاطب برسانید. بنر گیف های طولانی حوصله کاربر را سر می‌برد.

در ثانیه اول نیاز مخاطب را بیان کنید. در ثانیه دوم نیاز او را برطرف کنید. در ثانیه آخر نیز خود را معرفی کنید. تمام!

نحوه سفارش بنر گیف

برای این کار به راحتی می‌توانید با شماره تلفن 09024189640 تماس برقرار کنید. کارشناسان محتوانایس با صبر و حوصله زیاد شما را در انتخاب یک طرح ایده آل راهنمایی خواهند کرد.

در این مطلب از سایت  محتوانایس در خصوص نکات مهم هنگام ساخت گیف های متحرک برای ارائه تبلیغات در سایت های پربازدید صحبت کردیم. در صورتی که قصد ثبت سفارش گیف تبلیغاتی  را دارید با ما در ارتباط باشید. جهت ثبت سفارش طراحی gif با محتوانایس تماس بگیرید.

نمونه طراحی بنر متحرک گیف

بنرهای متحرک همواره برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مشاهده نمونه بنر متحرک گیف می‌توانید روی لینک کلیک کنید.

ما می‌دانیم که شما مشتریان عزیز نسبت به کیفیت طرح ها وسواس زیادی دارید. لذا، پیش از ثبت سفارش خود حتما نمونه ها را مشاده کنید.

با دیدن سمپل های گیف در سایت می‌توانید کیفیت ها را مشاده کنید و آن‌ها را با سایت های دیگر مقایسه نمایید.

همچنین قیمت کارها نیز بسیار پایین‌تر از رقبا می‌باشند. چراکه محتوانایس همواره سعی کرده است در کنار ارائه خدمات با کیفیت، رضایت مشتریان را نیز جلب کند. 

88 دیدگاه در “طراحی بنر گیف gif | سفارش بنر متحرک تبلیغاتی سایت

 1. از جناب سیامک تیموری و مجموعه شون بخاطر دیزاین عالی و خوب بنرهای تبلیغاتی استارت آپمون (کارسپاری) تشکر و قدردانی میکنم. کارهای ما را در سریعترین زمان ممکن با کیفیت خوب تحویل دادن. از کارشون خیلی رضایت داریم و آرزوی موفقیت برای دوستان

 2. blank سعید گفت:

  درود یه تشکر ویژه کنم از تیم حرفه ای محتوا نایس بابت طراحی بنر گیف برای شرکت مون و پشتیبانی خوب شون.موفق و پیروز باشید.

 3. blank عزتی گفت:

  ممنون بابت طراحی گیف زیباتون واقعا من همه جارو گشتم امام هیچ کجا نمونه هاشون مثل شما قوی و جذاب نبود

 4. blank علیرضا گفت:

  سلام و خسته نباشید به طراحان خوب محتوانایس
  برای ما پک یکتانت رو طراحی کردند و بسیار زیبا و عالی بود. پاسخگویشون هم در سریعترین زمان انجام میشد.

 5. blank کامران گفت:

  با تشکر از ایشان بابت طراحی بنر گیف، در دو سایز برامون طراحی کردن و تغییراتی هم که داشتیم را انجام دادن

 6. blank امید گفت:

  فوق العاده بود طراحیشون
  من چند جا هزینه دادم کلا پشیمونم کرده بودن
  افرین

 7. blank محمد گفت:

  اولین سفارشی بود که در سایت شما داشتم و واقعا راضی هستم از گیف بنر و اخلاق پرسنل محترم

 8. blank زهرا اعرابی گفت:

  رفتار مناسب و احترام به مشتری علاوه بر مدیریت زمانی دقیق از ویژگی هایی بود که باعث شد از این انتخاب و همکاری با تیم محتوا نایس بسیار راضی باشم
  ممنونم موفق باشید

  1. blank رایمون گفت:

   بسیار عالی و حرفه ایی

 9. blank مهرشاد گفت:

  یه طراحی بنر عالی

 10. blank بنرساز گفت:

  مطالبتون واقعا عالی بود.

 11. blank شهسواری گفت:

  سفارش بالا هم قبول میکنید؟ نزدیک به 100تا اسلایدر و بنر اینستا و 29 تا موشن میخوام

  1. بله برای این پکیج تخفیف ویژه ای هم در نظر داریم

 12. blank فکور گفت:

  مهمترین ویژگی شما آن تایم بودنتون هست طراحی هاتونم که حرف نداره من بنر گیف سفارش دادم عالی بود

  1. خواهش میکنم بزرگوار انجام وظیفه بود

 13. blank هلیا گفت:

  مچکرم بابت رفتار خوبتون قیمت بنر هاتون هم که عاااااالیه

 14. blank فراستی گفت:

  طراح هاتون خیلی حرفه ای هستن رفتار شما هم که عالی از همه مهمتر جواب دهی به موقع👌

 15. blank کرامتی گفت:

  طراحی بی نظیر رفتار مشتری پسند ممنون از شما

 16. blank علی زینلی گفت:

  بهترین سایت طراحی بنر گیف که دیدم

 17. blank افسانه ملایی گفت:

  بخدا هر سایتی که رفتم نتونستن یه بنر گیف خوب برای یکتانت طراحی کنن. قیمتا که ماشالله هزار ماشالله همجا چند برابر بود اما توی محتوانایس با زیر قیمت یه کار عالی بهم تحویل دادن. مرسی مرسی مرسی

 18. blank امید احمدی گفت:

  ممنون بابت طراحی گیف قشنگتون حتما بازم سفارش میدم

 19. blank میلاد نیکوکار گفت:

  من پکیج گیف یکتانت سفارش دادم با بهترین کیفیت و در کمترین زمان انجام شد

 20. blank ایمان گفت:

  دلیل اینکه برای تحویل فایل لایه باز طراحی بنر هزینه اضافی میگیرید چیه واقعا!!؟؟؟؟

  1. با توجه به این که طراحان دارای حق مالکیت معنوی بر روی اثر هستند، این فرصت را دارند تا فایل لایه باز طرح‌های خود را به صورت نقدی به فروش برسانند. به طور مثال، زمانی که شما اقدام به ثبت سفارش قالب برای پیج اینستاگرام خود می کنید، با دریافت فایل لایه باز قالب، برای همیشه می توانید از آن قالب استفاده کنید. اما اگر فایل لایه باز اون طرح رو نداشته باشید برای هر بار استفاده باید مبلغی رو پرداخت می کردین. بنابراین، فایل لایه باز به معنی استفاده رایگان شما از طرح برای همیشه است

 21. blank فاطمه گفت:

  باز هم یه طراحی بنر زیبای دیگه

 22. blank احمدرضا گفت:

  ممنون از طراحی بنر زیباتون

 23. blank محمد گفت:

  در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش طراحی بنر سایتم تحویل داده شد

 24. blank افشار گفت:

  طراحی بنر فوق‌العاده زیبا و شیک. ممنون واقعا

 25. همکاری مجدد برای طراحی بنر گیف و همه چیز عالی

 26. blank احسان گفت:

  سلام میخواستم برای سایت فروش کتاب بنر سفارش بدم باید چکار منم؟

  1. سلام دوست عزیز، با شماره ۰۹۰۳۸۱۱۴۵۰۱ تماس بگیرید و تمام اهداف و خواسته هاتون رو با طراحمون در میون بذارید. در صورت تمایل میتونید روی دکمه سفارش بنر گیف کلیک کنید و پیغام بذارید، طراحامون بلافاصله باهاتون تماس میگیرن.

 27. blank محمد مرادی گفت:

  سلام میخاستم بنر متحرک برا سایت زومیت سفارش بدم، بنظرتون سایزش باید چقدر باشه؟ حوزه فعالیتمون هم فروش قهوه است

  1. میتونید پکیج بنر گیف سفارش بدید که شامل ۷ سایز مختلف میشه که مناسب برای بنرهای یکتانت هم هست. برای اطلاع بیشتر با شماره تلفن ۰۹۰۳۸۱۱۴۵۰۱ تماس بگیرید

  2. blank فرشته ابراهیمی گفت:

   سلام ممنون از طرح جذابی که برام فرستادین اما انصافا خیلی دیر تحویل دادین قرار بود 3 روزه تحویل بدین اما 5 روز طول کشید

   1. سلام، عذرخواهی ما رو بابت تاخیر ناخواسته بپذیرید، متاسفانه مشکل کندی اینترنت باعث شد طرح دیر تحویل داده بشه

 28. blank امیرحسین گفت:

  سلام ممنون بابت طراحی بینظیرتون سفارش بنر گیف من به دستم رسید به موقع و با کیفیت

  1. blank سیامک تیموری گفت:

   خواهش میکنم انجام ظیفه بود قربان

 29. blank سارا گفت:

  با سلام شما استخدام هم دارین من چند سالی هست که به صورت تخصصی طراحی بنر انجام میدم برای سایت های مختلف

  1. سلام فعلا که تیممون تکمیل هستش، اما میتونید نمونه کارهاتون رو برامون بفرستین تا ببینیم در صورت تایید توسط تیم فنی باهاتون تماس گرفته میشه

 30. blank تارا گفت:

  طراحیاتون واقعا بی نظیرن و قیمتاشونم نسبت به بقیه جاها ارزون تره

  1. درود بر شما دوست عزیز به خاطر دیدگاه انرژی بخشتون

 31. blank نورالدین گفت:

  بنر ثابت هم انجام میدین؟

  1. بله مجموعه ما سفارش انواع نمونه های بنر گیف رو قبول میکنه

 32. blank ستاره گفت:

  سلام چطور میتونم نمونه های کار شده قبلی شما رو ببینم؟

  1. سلام از قسمت نمونه کارها در بالای صفحه. جهت دسترسی آسان تر روی لینک زیر کلیک کنید:
   https://mohtavanice.ir/projects/

 33. blank سمیرا میرزایی گفت:

  سلام طراحیاتون بد نبودن اما میشد بهترم باشن. در کل ممنون زحمت کشیدین

  1. درود ممنون از پیامتون ما همیشه سعی میکنیم بهترین کیفیت رو به مشتری‌هامون ارائه بدیم. چشم حتما از این دیدگاه خوبتون جهت هر چه بهتر شدن کارها نهایت استفاده رو میبریم

 34. blank سمانه محمدزاده گفت:

  سلام دوست عزیز با اینکه یکم تاخیر داشتین تو تحویل بنرم اما خیلی کیفیتش خوب بود ممنون. فقط ترخدا سری بعد به موقع تحویل بدین :(((

  1. درود بر شما انجام وظیفه بود، در خصوص تاخیر هم عرض کنم که تعداد سفارشات زیاده و به همین جهت ممکنه گاهی اوقات کمی تاخیر در تحویل رخ بده که من از همینجا از جانب تیم محتوانایس از شما معذرت خواهی میکنم

 35. بسیار عالی واقعا طراحیتون عالی بود جناب تیموری

  1. زنده باد انجام وظیفه بود قربان، ان شالله که همکاریمون ادامه دار باشه

 36. blank فاطمه ردایی گفت:

  سلام. وقت بخیر برای سفارش بنر گیف حتما باید با شما تماس بگیرم؟ یا از طریق سایت هم قبول سفارش دارید؟

  1. درود، از هر دو روش امکان سفارش وجود داره، اما چون باید برای طراحیتون یک سری نکات رو به طراحمون بگید بهتره تماس بگیرید. ۰۹۰۳۸۱۱۴۵۰۱

  2. blank فاطمه ردایی گفت:

   بسیار عالی.ممنون از خدمات و کار حرفه ای شما.

 37. blank حسین جلائی گفت:

  طراحی هاتون بی نظیر بودن ممنونم امیدوارم که همیشه موفق باشید

  1. مرسی از دیدگاه انرژی بخشتون

 38. blank پری گفت:

  سلام جناب وقتتون بخیر، این قیمت ها بروز هستن یا قیمت قبل هستن؟

  1. سلام قیمت ها همگی به روز هستند و حدود 30 الی 40 درصد ارزان تر از سایت های مشابه می باشند

 39. blank رهی افشار گفت:

  من سایت های زیادی رو برای طراحی بنر گیف بررسی کردم. واقعا قیمتاتون خیلی عادلانه اس. کیفیت کارم که حرف نداره دمتون گرم

  1. مرسی از نظر انرژی بخشتون

 40. blank مهدی افشاری گفت:

  سلام من میخام تو چندتا سایت معتبر تبلیغ بنری بذارم، ایا بنر گیف جوابه؟

  1. سلام قطعا بله، ما پکیج طراحی بنر گیف براتون ارائه میدیم، طوری که بتونید در تمام سایت ها نرخ کلیک دریافت کنید

 41. blank باران گفت:

  نمونه های طراحی لوگو برای پیج کیک پزی رو از چ طریق میشه دید؟

  1. شرکت ما برای تمامی حوزه های کسب و کار بنر طراحی می کند، فعلا نمونه کار برای پخت و پز ارائه ندادیم. بزودی این کار رو انجام میدیم

 42. blank زهرا گفت:

  ببخشید هزینه طراحی بنر متحرک با بنر ثابت فرق میکنه؟

  1. سلام شبتون بخیر بله قیمت بنر گیف 50 درصد گرانتر از طراحی بنر ثابت است.

   1. blank زهرا گفت:

    سلام دستتون درد نکنه، سفارشات به موقع بدستم رسید.

    1. سلام، خواهش می کنم انجام وظیفه بود

 43. blank بیتا گفت:

  سلام مرسی بابت خدمات عالیتون… خیلی ب موقع سفارشم ب دستم رسید

  1. با سپاس از نظر شما. انجام وظیفه بود

 44. blank محمد اکبری گفت:

  تو طراحیاتون ست اداری هم دارین؟

  1. سلام بله، ست اداری بنر گیف با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می شود

 45. blank حمید نیازی گفت:

  لطفا تعرفه طراحی بنر گیف رو بگید ممنون میشم

  1. برای مشاهده تعرفه های بنر گیف میتونید به بخش تعرفه های سایت مراجعه کنید

 46. blank بهنام شجاعی گفت:

  قبل از سفارش طراحی بنر گیف باید تماس بگیریم؟

  1. هم میتونید از طریق ارتباط با ما با کارشناسان ارتباط برقرار کیند و هم میتونید به صورت مستقیم با شماره تلفن 09038114501 تماس بگیرید

 47. blank Sadra گفت:

  سلام
  ببخشید میشه برای سایت یکتانت هم بنر طراحی میکنید یعنی اینکه طراحی بنر گیف هاتون مطابق سایز یکتا نت باشد؟

  1. سلام بله ما یه پکیج طراحی بنر گیف داریم که مخصوص تبلیغات یکتانت است

 48. blank محمد گفت:

  واقعا قیمت طراحیاتون خیلی مناسبه. دمتون گرم تو این وضع اقتصادی بازم مجموعه های منصف پیدا میشن

  1. سلام مرسی بابت نظر انرژی بخشتون

 49. blank رضا اسدی گفت:

  شما طراحی بنر و پست برای شبکه های اجتماعی هم انجام میدید

  1. سلام بله، با بهترین کیفیت به همراه بهترین قیمت

 50. blank محمدرضا مقیسه گفت:

  میشه برای ثبت سفارش بنر مستقیم به واتساپ پیغام بدم

  1. بله میشه، برای این کار بر روی شماره های درج شده در سایت کلیک کنید تا به صورت خودکار به واتساپ منتقل بشید

 51. blank سامان اسدی گفت:

  نرخ طراحی بنر گیف چقدر هست

  1. برای مشاهده تعرفه های طراحی بنر گیف به قسمت تعرفه های سایت مراجعه کنید. با سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *