پوستر تبلیغاتی

هزینه سفارش پرچم ساحلی | تولید و خرید پرچم تبلیغاتی بادبانی

طراحی پرچم ساحلی

طراحی پرچم ساحلی

طراحی پرچم ساحلی یکی از مؤثرترین و قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی مستقیم است. ما مجموعه بزرگی از پرچم‌ های سفارشی مختلف را به شما پیشنهاد می‌کنیم. به طوری که به شما امکان می‌دهد محصول خود را به طور مؤثر تبلیغ کنید. شما می‌توانید طیف گسترده‌ای از پرچم های تبلیغاتی بادبانی را در اشکال و اندازه‌های گوناگون مانند پرچم‌های محدب، اشکی و ساحلی انتخاب کنید.

تصمیم بگیرید که کدام نوع تبلیغات در فضای باز از قبیل پرچم‌های سفارشی، بنرهای غلتکی یا چاپ بنر نیازهای شما را برآورده می‌کند. طراحی گرافیکی خود را بدون زحمت به‌صورت آنلاین ایجاد کنید. شما می‌توانید طرح را مستقیماً در صفحه قالب‌ بندی ما انتخاب کنید. از آن برای قرار دادن لوگو، تصاویر و پیام خود بر روی محصولات چاپ شده خود استفاده نمایید.

طراحی پرچم بادبانی جلوی مغازه

پرچم‌ های ساحلی یک ابزار تبلیغاتی عالی برای هر رویداد در فضای باز است. اما می‌تواند در داخل ساختمان نیز استفاده شود.

طراحی پرچم ساحلی

این پرچم ‌ها با کیفیت بالا در اشکال و اندازه‌های مختلف (پرچم‌های اهتزاز، بنرهای بادبانی و مدل‌های پرچم بادبان) با بهترین مواد، هنوز هم خریدی مقرون به صرفه هستند. استفاده از پرچم‌ها روش خوبی برای جلب توجه می‌باشند، به همین دلیل است که هنوز هم یک شکل محبوب بازاریابی هستند.

اگر می‌خواهید توجه کسی را جلب کنید، باید در 3 ثانیه اول این تأثیر را ایجاد کنید. در اینجا یک نکته واضح و مختصر، بهترین دارایی شما خواهد بود. چیزی که یک رهگذر می‌تواند به سرعت بخواند و بلافاصله بفهمد.

اگر طرح ‌های بیش از حد خلاقانه برای پرچم بادبان خود انتخاب می‌کنید احتمالاً تمرکز را از پیام سریعی که می‌خواهید منتقل کنید، منحرف می‌کند.

خرید پرچم ساحلی برای استفاده در رویدادهای ورزشی، مراکز خرید، فرودگاه‌ها یا نمایشگاه ‌های تجاری ایده‌آل است. طیف وسیعی از پایه‌ های سفارشی وجود دارد که چه در برف باشید، چه در ساحل، چه روی چمن یا بتن، نصب آن آسان است.

این پرچم‌ ها در 9 اندازه مختلف با توجه به شکل ارائه می‌شوند تا بهترین راه حل برای نمایش لوگو یا پیام شرکت شما تضمین شود.

اگر دارای وبسایت هستید، می‌توانید با طراحی بنر سایت به زیبایی بصری آن رنگ و لعاب ببخشید. تبلیغات آنلاین و محیطی تاثیر زیادی بر افزایش آگاهی برند شما دارد.

مزایای ساخت پرچم ساحلی

مزایای طراحی پرچم های ساحلی عبارتند از:

 • ظاهری با کیفیت و حرفه‌ای با هزینه‌ای اندک
 • راه آسان برای جلب توجه و افزایش علاقه
 • نصب ساده در داخل یا خارج از ساختمان
 • به سادگی جدا شده و سبک وزن
 • حمل و نقل آسان که می‌تواند در یک ماشین معمولی با یک کیف حمل مفید جا شود

یکی از مزایای مفید در مورد پرچم های ساحلی این است که در اندازه‌های بزرگ هستند. بنابراین برای یک تیتر جسورانه و وسوسه‌انگیز که به راحتی قابل توجه است، عالی است.

تیترهایی مانند «کاهش وزن به روشی بسیار ساده». عناوین در کم‌تر از 3 ثانیه دیده شوند و به تخیل افراد نفوذ کنند.

برای حفظ توجه دیگران، برندهای بزرگ میلیون‌ها دلار برای ایجاد راه‌های جدید برای جلب نظر افراد سرمایه‌گذاری می‌کنند.

با این وجود، چگونه می توانید نتایج خوبی را با کسری از هزینه ایجاد کنید، در حالی که همه کسب و کارها ابزار یکسانی برای رسیدن به این هدف ندارند؟

محتوای پرچم‌های بادبان متفاوت است که استفاده از این نوع تکنیک مزایای آن‌چه کسب و کار شما می‌تواند ارائه دهد را برجسته می‌کند.

اما با ارائه یک یا دو تصویر که تجربه «قبل» و «پس از» استفاده از خدمات شما را نشان می‌دهند، می‌تواند حتی مؤثرتر باشد.

با این‌حال، اگر مطمئن نیستید، نشان دادن شادی به عنوان نتیجه نهایی بر روی پرچم می‌تواند ارتباط مثبتی با برند شما ایجاد کند.

این‌که آیا پرچم بادبان شخصی شما در جلوی مغازه شما نمایش داده می‌شود یا در یک رویداد.

مطمئن شوید که علاقه‌مندان یک راه ساده برای تماس با شما (ایمیل، شماره تلفن و غیره) دارند. اطمینان حاصل کنید که توجهی که به پرچم‌های ساحل شما می‌شود، هدر نمی‌رود.

چاپ پرچم ساحلی برای تبلیغات فضای باز

تبلیغات در فضای باز راه خوبی برای صاحبان مغازه، غرفه‌داران و کسب و کارها است تا عابران و مشتریان بالقوه را از نوآوری‌ها یا مکان‌ها آگاه کنند.

با پایه عملی و عملکرد ساده بنر مارک‌دار، پرچم‌های محدب یا پرچم بادبان را می‌توان به سرعت در تنظیمات مختلف تنظیم کرد.

طراحی پرچم ساحلی

پرچم ‌های بادبانی معمولاً در برابر اشعه ماوراء بنفش، باد و آب و هوا مقاوم هستند. آن‌ها را می‌توان به راحتی شستشو کرد و در صورت نگهداری مناسب به مدت 2 تا 3 سال قابل استفاده است.

پرچم‌ های محدب که به راحتی مونتاژ می‌شوند را می‌توان در طیف وسیعی از اندازه‌ها و اشکال مختلف، بسته به نوع استفاده و انتخاب برند، تنظیم کرد.

پرچم ‌های بادبان بزرگ را می‌توان برای تبلیغات در فضای باز یا رویدادها استفاده کرد. در حالی که پرچم‌های قطره اشکی کوچک‌تر را می‌توان در داخل یا جلوی مشاغل کوچک نصب کرد.

پرچم ‌های سفارشی چه در پذیرایی هتل و چه در قسمت ورودی یک فروشگاه بزرگ، در غرفه‌های نمایشگاهی یا به عنوان تزئینات اضافه شده به یک منطقه محلی، همیشه جلب توجه می‌کنند.

به طور کلی، طراحی بنر برای تبلیغات ایده بسیار جالبی به نظر می‌رسد. شما می‌توانید با ساخت این پرچ ها رونق زیادی به کسب و کار خود بدهید.

اندازه پرچم بادبانی

پرچم ساحلی در 9 اندازه مختلف عرضه می‌شود. این پرچم ‌ها از مزیت طراحی خوبی برخوردار هستند، سبک وزن و در عین حال بادوام و محکم می‌باشند.

می‌توان پرچم ‌های تبلیغاتی ساحلی را در هر آب و هوایی استفاده کرد. مقاوم در برابر آب و آفتاب هستند. حمل و نقل و نصب پرچم در هر محیط دلخواه آسان است.

شکل استاندارد پرچم بادبانی

 • 75 متر عرض و 3 متر ارتفاع
 • 75 متر عرض و 4 متر ارتفاع
 • 75 متر عرض و 5 متر ارتفاع

رها

 • 75 متر عرض و 2.68 متر ارتفاع
 • 05 متر عرض و 3.6 متر ارتفاع
 • 11 متر عرض و 4.55 متر ارتفاع

مسدود

 • 70 متر عرض و 1.66 متر ارتفاع
 • 70 متر عرض و 2.66 متر ارتفاع
 • 70 متر عرض و 3.66 متر ارتفاع

وزن پایه ها

 • سنبله یا پیچ – 1.1 کیلوگرم
 • پای ضربدری – 3.1 کیلوگرم

جنس پرچم ساحلی

استفاده از نوع پارچه مناسب برای پرچم‌های ساحلی (پرچم‌های اهتزاز، بنرهای بادبانی و مدل‌های پرچم بادبان) نقش زیادی در حفظ رنگ و افزایش طول عمر آن دارد.

خرید پرچم تبلیغاتی ساحلی

پس در مورد آن خوب فکر کنید زیرا وجود این پرچم‌ها در مکان‌های گوناگون مانند نمایشگاه‌های تجاری یا رویدادهای فضای باز بسیار مفید است و افراد زیادی به خدمات شما علاقه‌مند می‌شوند. این‌گونه شما شاهد پیشرفت‌هایی در دیده شدن برند خود هستید.

وقتی صحبت از کیفیت مواد می‌شود فقط بهترین‌ها را برای پرچم خود انتخاب کنید. پیشنهاد ما پلی استر 110 گرم می‌باشد که از 100% پلی استر ساخته شده است و این ماده در برابر پارگی مقاوم است.

این جنس به‌ ویژه برای استفاده در فضای باز مناسب است. سوراخ‌های کوچک (مشبک) روی پارچه، آن را برای استفاده در مناطق بادخیز ایده‌آل می‌کند. این بدان معنی است که پلی استر دوام بالاتری نسبت به مواد استاندارد دارد.

چگونه پارچه پرچم بادبانی مناسب را انتخاب کنید؟

برای انتخاب مواد بوم پرچم معمولی، خوب است که محل برگزاری را در نظر داشته باشید.

اگر همه مناسبت‌های کاری که معمولاً در آن شرکت می‌کنید در داخل ساختمان هستند، انتخاب آسانی است. نه تنها رنگ‌های طرح روی پارچه چشم‌گیر است، بلکه برّاق بودن اندک روی پرچم نیز در رویدادها چشم نوازی می‌کند.

مواد معمولی لبه‌های خوبی دارند تا برداشت اولیه خوبی از کسب ‌و کار شما ایجاد کنند. همچنان به اندازه‌ای بادوام هستند که وقتی هوا خیلی مساعد نیست، در فضای باز استفاده شود.

از طرف دیگر، اگر باران یا بادهای شدید را پیش بینی کنید، مواد با طول عمر بیشتر نیاز شما را برآورده می‌کند.

مواد چاپ شده، طرح‌ های شما را به یک شکل نمایش می‌دهند اما با سوراخ های کوچک قابل نفوذی همراه است که به پرچم‌های چاپ شده اجازه می‌دهد در باد مانور دهند.

پارچه همچنین به اندازه کافی محکم است که نیازی به لبه زدن نداشته باشد.

چاپ پرچم‌های ساحل راهی آسان برای ایجاد دید و متقاعد کردن مصرف کنندگان برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد خدمات شما است.

بنابراین نیازی به نگرانی در مورد ارائه فوری همه پاسخ‌ها نیست اما مطمئن شوید که مواد مناسب را انتخاب می‌کنید.

تولید پایه برای پرچم ‌های تبلیغاتی ساحلی

هنگام تبلیغات در فضای باز، اطمینان از پایداری مناسب در بادهای شدیدتر مهم است. هرچه پرچم بزرگ‌تر باشد، پایه باید بهتر یا قوی‌تر باشد.

سفارش پرچم ساحلی تبلیغاتی

پرچم‌ های بادبان با یک کنسول اضافی همراه هستند تا ثبات بیشتری داشته باشند.

ما همچنین، لوازم جانبی مناسب برای نیازهای شما را هم ارائه می‌دهیم.

هم پایه فلزی و هم پایه متقاطع پرچم ساحل را با باد حرکت می‌دهند و می‌توانند به جلب توجه مشتریان بالقوه به غرفه شما کمک کنند.

در بادهای شدید با شدت 5 توصیه می‌کنیم از پایه متقاطع L فلزی با شاخه‌های کف استفاده کنید تا پرچم‌های سفارشی خود را در جای خود ثابت کنید.

در مورد بادهای با شدت 6 به بالا، باید پرچم‌های ساحل خود را جدا کنید.

به لطف طیف وسیعی از لوازم جانبی می‌توانید پرچم ساحل خود را در هر کجا که دوست دارید نصب کنید. شما می‌توانید آن‌ها را حتی در بادهای شدید و روی سطوح ناهموار نیز نصب کنید.

تولید پایه فلزی برای پرچم ساحل

پایه‌های فلزی بسته به کاربردی که دارند دارای سه اندازه مختلف هستند.

 • پایه فلزی S 5 کیلوگرم برای استفاده در فضاهای داخلی
 • پایه فلزی M 5 کیلوگرم برای استفاده در مناطق بیرونی در صورت وزش باد شدید (قدرت باد 4)
 • پایه فلزی L/XL 14 کیلوگرم برای استفاده در فضای باز

پایه فلزی در بادهای شدید (تا قدرت باد 5) یا روی سطوح ناهموار مانند چمن یا شن ثابت می‌ماند. در حالی‌که پرچم ساحل همراه با باد حرکت می‌کند و به جلب توجه مشتریان بالقوه به محل شما کمک می‌کند.

ساخت پایه های کراس برای پرچم های بادبانی

پایه‌‌های کراس برای استفاده در داخل و خارج از ساختمان ایده‌آل هستند.

این پایه پایداری را افزایش می‌دهد (زیرا می‌توان آن را با آب یا ماسه پر کرد) اما برای استفاده در بادهای شدید مناسب نیست.

دوشاخه کف برای پرچم های ساحل

با پلاگین کف برای پرچم‌های ساحل، می‌توانید پرچم ساحل خود را روی چمن یا سطوح نرم بچسبانید.

کدام پایه برای من مناسب است؟

طراحی پرچم ساحلی مغازه

پایه‌های فلزی برای استفاده عمومی در فضای باز مناسب هستند. اگر قصد دارید از پرچم‌های ساحلی خود در داخل ساختمان استفاده کنید، یک پایه متقاطع پشتیبانی کافی است. یک لوله با پایه‌های متقاطع را می‌توان با آب یا ماسه برای وزن‌گیری پر کرد. اگر از پرچم ساحل خود روی خاک یا چمن استفاده می‌کنید، ما دوشاخه کف را توصیه می‌کنیم.

هزینه, قیمت خرید پرچم ساحلی

تعرفه تولفید پرچم ها بستگی به ابعاد، جنس پایه و پارچه آن دارد. به طور کلی هزینه این پرچ ها همراه با نصب، طراحی، تولید و متریال آن بین 400 الی 900 هزار تومان می‌باشد.

البته، این قیمت ها فرضی هستند و در صورت تغییر ابعاد ممکن است با نوسان همراه باشند. لذا برای اطلاع از آخرین قیمت ها با کارشناسان سایت تماس بگیرید. فراموش نکنید که طراحی این پرچم ها با طراحی پوستر تبلیغاتی فرق دارد. لذا، برای کسب اطلاعات بیشتر حتما پیش از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

کیفیت خدمات بالا، تولید سریع و نتایج بهینه چاپ

در صورتی‌که پرچم ساحلی با کنسول (پرچم محدب، پرچم قطره‌ای یا پرچم بادبان) خود را با ما چاپ کنید، ما حتی قبل از تکمیل سفارش خود، پشتیبانی لازم را به شما ارائه خواهیم کرد. تیم خدمات مشتری دوستانه ما از طریق تلفن آماده است تا به شما در انتخاب پرچم ساحل یا لوازم جانبی مناسب کمک کند.

همچنین اطلاعات مفیدی در مورد جنس بنر، پایه‌ها، لوازم جانبی اختیاری و نحوه ایجاد داده‌های چاپی شما است. الگوهای پرچم ما بهترین راه برای کمک به شما در تنظیم طرح خود هستند. اگر برای اولین بار است که پرچم‌های ساحلی را به صورت آنلاین سفارش می‌دهید، بررسی آثار هنری حرفه‌ای را توصیه می‌کنیم.

قیمت پرچم های ساحلی

کارمندان پیش‌ چاپ ما بررسی می‌کنند که مقادیر حاشیه شما و همچنین منابع احتمالی خطا مانند وضوح ایده‌آل برای طراحی شما صحیح است. در مورد پرچم‌های ساحلی بسیار بزرگ از اندازه 3 متر، این گام مهمی برای اطمینان از نتایج بهینه چاپ است. چاپ پرچم ساحلی شما را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهیم و از چاپ‌های استثنایی و منحصر به فرد ما شگفت‌زده شوید.

1 دیدگاه در “هزینه سفارش پرچم ساحلی | تولید و خرید پرچم تبلیغاتی بادبانی

 1. امیر گفت:

  ممنون از این که خدمات طراحی پرچم ساحلی رو بالاخره داخل سایتتون راه اندازی کردین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *