طراحی گرافیکی

هزینه سفارش طراحی جلد کتاب | تعرفه, قیمت, نمونه جلد کتاب حرفه ای

طراحی جلد کتاب

ساخت جلد کتاب حرفه ای

برای ساخت جلدهای حرفه ای کتاب ابتدا باید درک درستی از
المان هایی که قصد درج آن‌ها در جلد را داریم به دست آوریم.

نمونه کارها
نمونه کارها

پیش از ثبت سفارش حتما نمونه‌ها را مشاهده کنید

کلیک کنید
تعرفه‌ها
تعرفه‌ها

با مشاهده قیمت‌ها درک بهتری از خدمات ما بدست می‌آورید

کلیک کنید
ثبت سفارش
ثبت سفارش

با رزرو خدمات طراحی, سفارش خود را در اولویت قرار دهید

کلیک کنید
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

کارشناسان ما با صبر و حوصله به سوالات شما پاسخ می‌دهند

کلیک کنید
blank
blank
blank

نمونه کارها

تعرفه‌ ها

ثبت سفارش

فهرست مطالب

ممکن است شما نیز از دسته افرادی باشید که تصور کنید، محتوای یک کتاب بیشتر از طراحی جلد کتاب و ظاهر آن ارزش دارد. اما باید به شما بگوییم که همواره یک ظاهر و جلد آراسته می‌تواند نقش به سزایی در جذب خوانندگان آن داشته باشد.

طراحی جلد کتاب

همان‌طور که یک بشقاب غذا، زمانی که تزئین می‌شود بیشتر به خوردنش تشویق می‌شویم، یک طراحی جلد کتاب خلاقانه نیز ما را بیشتر وسوسه می‌کند که از محتوای آن باخبر شویم.

احتمالاً از این قیاس تعجب کنید. دلیل استفاده ما از این قیاس چیزی نیست جز اینکه کتاب و محتواهایی که هر روز می‌خوانیم به نوبه خود یک منبع تغذیه برای روح و روان ما محسوب می‌شود.

بسیاری از ما حتی تصور نمی‌کنیم که چقدر یک کتاب می‌تواند در زندگی و موفقیت ما مؤثر باشد.

اگر از تأثیر کتاب باخبر بودیم دنیایمان از این‌ رو به آن رو می‌شد و می‌توانستیم در کنار هم جامعه متمدن‌تری بسازیم. اما افسوس!

به‌هرحال توسعه فرهنگ کتاب ‌خوانی نیاز به زمان دارد و هر قدم که شما ناشران و نویسندگان عزیز در این راستا بر می‌دارید یک ‌قدم در راه اعتلای فرهنگ و سطح دانش کشور عزیزمان است.

 • در این مقاله از اهمیت
 • طراحی جلد کتاب
 • هزینه طراحی جلد کتاب
 • روش‌ های طراحی جلد کتاب

و نقش یک طراحی جلد خلاقانه در جذب مخاطب و افزایش میزان مطالعه آن با شما حرف خواهیم زد. پس همراهمان باشید.

اهمیت سفارش طراحی جلد کتاب

جلد کتابی که برای مطالعه انتخاب می‌کنید باید طوری انتخاب شود که توجه و علاقه خواننده را جلب کند.

سفارش طراحی جلد کتاب

همچنین از نظر رنگ‌ بندی و جنس جلد از نظر سلیقه ، سازگاری داشته باشد.

به طور کلی، هنگام ثبت سفارش جلد کتاب باید به نکات زیر توجه کنید:

ظاهر جلد

جلد کتاب از نظر ظاهر از دیگر اقلام کتاب هم مهم‌تر است. مثلاً ممکن است کتابی از نظر ظاهر زیبا به نظر برسد اما از نظر مخاطب کسل‌کننده باشد.

توجه به قیمت جلد کتاب

از نظر اقتصادی انتخاب یک جلد مناسب در بازار نشر به هزینه بالایی نیاز دارد. ازاین‌رو می‌توان جلد کتابی را که برای مطالعه انتخاب می‌کنیم با درنظرگرفتن عوامل زیر انتخاب کنیم:

 • هزینه چاپ جلد کتاب
 • قیمت چاپ نوع کتاب
 • تعداد صفحات (جلدهای مختلف رمان، تاریخی و سایر کتب)
 • جنس جلد
 • موضوع کتاب

ازاین‌رو، در این مقاله از سایت محتوانایس در مورد جلد کتاب داستان و رمان به طور کامل صحبت کرده ایم:

انتخاب جنس مناسب جلد برای کتاب

اگر جلد کتاب از جنس پلاستیک باشد، به آن جلد پلاستیکی می‌گویند. از نظر طرح جلد ، جلدها به دو نوع چاپی و غیر چاپی تقسیم می‌شوند.

انتخاب گرافیست حرفه ای

این روزها بیشتر اهمیت دانش روان‌ شناسی رنگ‌ ها و تصاویر بر ما آشکار شده است.

داشتن یک گرافیست حرفه‌ای که شما را در مسیر طراحی تصاویری هماهنگ با آنچه که قصد انتشار به‌صورت فیزیکی یا مجازی دارید، یک مزیت بالا محسوب می‌شود.

یک گرافیست با طراحی جلد کتاب کاربرپسند قادر است میزان فروش کتابتان را به درصدهای بالاتری برساند.

طراحی جلد کتاب

در دورانی که در کشورمان سرانه مطالعه به‌شدت پایین است و غالب مردم مطالعه کتاب را چیزی جز اتلاف وقت نمی‌دانند. شاید لازم است بیشتر به‌عنوان یک ناشر و یا نویسنده روی مهارت‌های مارکتینگ و طراحی گرافیک تمرکز کنید؛

به‌ این‌ ترتیب خود و آثار ارزشمندتان را به نقطه‌ای برسانید که مخاطبانتان را مجاب کنید که اگر کتاب شما را تهیه کنند، به ارزش بالایی دست خواهند یافت.

انتخاب موضوع مناسب

از خود بپرسید چرا همواره کتاب‌ های روانشناسی بیشترین فروش را دارد؟ شاید به این خاطر که آنها در تبلیغات و جذاب نشان‌ دادن این نوع موضوعات موفق‌تر عمل کرده‌اند.

ایراد از مردم نیست، آسمان در همه‌جا آبی است. هرکجا که بیشتر روی جذاب نشان‌ دادن یک عمل سرمایه‌گذاری شود. بیشتر موفق خواهد بود که مردم را به انجام آن عمل تشویق کند.

این یک قانون است. یک طراحی جلد کتاب خلاقانه مانند یک اثر هنری است. به طوری که قادر است به ما در عرض چند ثانیه بگوید که چه دنیایی را قرار است در داخل کتاب کشف کنیم.

دنیای امروز پرسرعت است و اشباع شده از اطلاعات و حرف‌ها و نکات مختلف. دیگر از آن زمان که در یک موضوع می‌توانستیم تنها تعداد معدودی نویسنده پیدا کنیم سال‌ها گذشته است.

تنها با تسلط به زبان انگلیسی قادر خواهید بود به هزاران مطالب مختلف و به‌رایگان از طریق منابع مختلف دسترسی پیدا کنید. بااین‌همه هنوز هم هستند کسانی که عاشق مطالعه کتاب و ورق زدن آن هستند.

از جهتی مطالعات نشان داده که کتاب خواندن می‌تواند دو سال به عمر انسان اضافه کند.

قیمت طراحی جلد کتاب با فتوشاپ

طراحی جلد کتاب با فتوشاپ به دو روش است:

قیمت طراحی جلد کتاب با فتوشاپ

 • طراحی با استفاده از موکاپ‌ آماده
 • طراحی از صفر تا صد

درصورتی‌که بودجه کافی برای استخدام طراح گرافیک ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از موکاپ‌ های آماده است.

این موکاپ‌ ها را می‌توانید در گوگل به‌راحتی با یک جست‌وجوی ساده پیدا کنید. کلیپ های آموزش ساخت جلد کتاب با فتوشاپ به‌صورت حرفه‌ ای و از صفر تا صد، به شما کمک می‌کند تا یک طراحی حرفه‌ ای و نزدیک به مفهوم و محتوای کتاب داشته باشید.

قیمت این کار بستگی به میزان سختی کار داشته و هنگام ثبت سفارش و تعیین موضوع مشخص می‌شود.

هزینه طراحی جلد کتاب

باتوجه‌به اهمیت طراحی جلد برای افزایش فروش و جذب مخاطب، نیاز است بخشی از بودجه خود را صرف این کار کنید.

یک طراحی ساده و کلیشه‌ای می‌تواند به معنای فروش پایین کتاب و از بین‌ رفتن تمامی زحماتتان شود.

 به‌ عنوان‌ مثال در نظر بگیرید که جلد کتاب شما به معرفی یک نوع از گیاهان دارویی اختصاص دارد. به نظر شما طراحی جلد این کتاب که مربوط به گیاهان دارویی است، باید چه شکلی باشد؟

این امر می‌تواند شامل اطلاعات مربوط به گیاهان دارویی و یا صرفاً باهدف معرفی آن‌ها انجام شود.

علاوه بر اینها طراحی خلاقانه جلد کتاب مورد نظر می‌تواند باعث افزایش جذابیت کتاب نیز شود. شما برای این کار می‌توانید طرح دلخواهتان را از طریق سایت‌های تخصصی حوزه طراحی کتاب به ثبت برسانید.

باز هم تاکید می‌کنیم که شما نیاز دارید برای مارکتینگ قوی در حوزه فروش آثار خود بخشی از بودجه خود را به هزینه طراحی جلد کتاب اختصاص دهید.

انواع جلد کتاب

در ادامه برخی از مهمترین مدل های طراحی برای انواع جلد کتاب را معرفی می کنیم:

نمونه جلد کتاب

طراحی جلد کتاب داستان

طراحی این نوع از جلدها از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که می‌تواند تعیین‌کننده این باشد که خوانندگان کتاب به‌اندازه کافی برای پی بردن به موضوع داستان و محتویات کتاب کنجکاو شوند. طراحی جلد کتاب داستان به خواننده کمک می‌کند تا در مورد نویسنده، موضوع، سبک و سیاق و همچنین سبک کلی آن کتاب ارتباط برقرار کنند.

به‌عبارت‌دیگر، جلد کتاب داستان تصویری از شخصیت‌های کتاب و ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن‌ها را در ذهن مخاطبان زنده می‌کند. پس اگر قصد انجام این کار را دارید،  به‌خوبی با اصول و مبانی کار آشنایی داشته باشید و به‌راحتی بتوانید باتوجه‌به روحیات، خلق و خوها و علایق خوانندگان، دست به انتخاب درست بزنید.

اصول و مبانی طراحی کردن جلد برای کتاب داستان از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا با توجه‌ به متن های داستان محور و تأثیر آن بر مخاطب، باید از قوانین مشخصی پیروی کرد.

صرف محتوای خوب دلیلی بر جذب مخاطب نیست. گاه تصاویر گرافیکی مانند پرچمی درخشان قادرند عاشقان کتاب را جذب و به خواندن قصه جذاب کتاب دعوت کنند.

طراحی جلد کتاب کودک نیز اهمیت دوچندان دارد چرا که باید متناسب با رنج سنی کودک باشد و حاوی رنگ‌آمیزی و جذابیت ظاهری برای جذب کودکان داشته باشد.

طراحی جلد مجله

طراحی جلد مجله می‌تواند به‌شدت متنوع باشد. چرا که موضوعات مختلف نیازمند تصویرها و طراحی‌های متفاوت است.

سفارش طراحی جلد مجله

همچنین به علت آن که در برخی از مجلات چاپی تصویر یکی از بخش‌های اصلی محسوب می‌شود در طراحی جلد باید توجه ویژه‌ای داشت.

اگر مجله شما صفحه‌ آرایی مناسبی داشته باشد، می‌توانید جذابیت آن را افزایش دهید. تصویر و گرافیک مجله برای هر فرد تأثیر بسیار زیادی دارد.

طراحی جلد مناسب باعث می‌شود مخاطب با مجله در ارتباط باشد. البته این کار تنها با یک تصویر باکیفیت صورت نمی‌گیرد و در طراحی گرافیک باید مواردی را لحاظ نمود که به جذب مخاطب کمک می‌کند.

نکته‌ای که در طراحی جلد مجله می‌تواند باعث جذب مخاطب شود این است که در انتخاب آن باید دقت کافی داشت.

این کار هم می‌تواند به‌شدت خلاقانه باشد و هم می‌تواند به یک اثر کاملاً خنثی تبدیل شود. مجله‌ها یکی از عناصر اصلی و تأثیرگذار دنیای مجازی محسوب می‌شوند که معمولاً مورد استقبال مردم جهان قرار می‌گیرند.

مجله‌ ها به‌عنوان مکتوبات محبوب و معتبر به شمار می‌آیند و همیشه موردتوجه قرار می‌گیرند.

در دنیای امروز که هر شخص روزانه با مجلات در ارتباط ماست، می‌توان به این موضوع پی برد که مجلات آنلاین و روزنامه‌ ها چه جایگاه ویژه‌ای دارند.

بااین‌حال در این زمینه مجلات و روزنامه‌ ها می‌توانند نقشی پررنگ و مهم را ایفا کنند.

طراحی جلد کتاب کودک

در طراحی این نوع از جلد، خلق تصاویر جذاب و مناسب رنج سنی کودکان از نکات مهم است.

جلد کتاب داستان و کودک

از سوی دیگر، به‌کارگیری فونت‌ها و تصاویر جذاب و مناسب برای کتاب کودکان نیز از دیگر عوامل مؤثر در جذابیت آن است.

اگرچه تصویرسازی در ایران قدمتی چندصدساله دارد، اما نخستین تصویرگری کتاب در ایران با کتاب ” مهرگیاه ” اثر محمدعلی تربیت آغاز شد. تصویرگری کتاب ، شیوه‌ای بود که در آن، به کمک تصاویر ساده‌ای که نویسندگان آن دوره استفاده می‌کردند، کتاب‌هایی طراحی و چاپ می‌شد.

این کتاب‌ها از طریق انتشارات فرانکلین به چاپ می‌رسید و سپس به‌صورت مستقیم با قیمتی مناسب، از طریق چاپ سربی، به سراسر جهان فرستاده می‌شد.

برای مدتی طولانی، کتاب‌ها بر پایه تصاویر کتاب‌های مصور دیگر شکل می‌گرفتند و این تصاویر، برای نخستین‌بار به تصویر کشیده شدند.

چند دهه بعد،  این هنر در ایران، رشد و گسترش یافت. تصاویر کتاب کودکان برای رنج های سنی پایین جذاب است و هر چه تصویر، جذاب‌تر باشد کودک به کتاب جذب شده و با آن انس می‌گیرد.

کودکان از تصاویر کتاب‌های تصویری بسیار لذت می‌برند و به همین دلیل است که بسیار موردتوجه پدر و مادرها قرار می‌گیرد.

همچنین این کتاب‌ها برای کودک بسیار جذاب است و کودکان با خواندن کتاب برای آن‌ها، به‌صورت کاملاً طبیعی آن‌ها را در ذهنشان می‌پذیرند.

همچنین این کتاب‌ها باعث ایجاد حس اعتمادبه‌نفس در کودکان می‌شود و در نتیجه کودکان هم می‌توانند به کتاب‌ها توجه بیشتری نشان دهند.

سفارش طراحی جلد دفتر

یک دفتر باید علاوه بر جذابیت، کاربردی نیز باشد. شاید جالب باشد بدانید که بیش از ۸۰ درصد از مردم در دنیا دفاتر و دست‌بندهای زیادی دارند. این دفاتر را می‌توان به دودسته کلی تقسیم کرد:

 • دفاتر شخصی و اداری
 • دفاتر تحصیلی 

دفاتر اداری در واقع اقلامی هستند که افراد در طول روز یا هفته از آن استفاده می‌کنند.

طراحی جلد دفتر

یک طراحی جلد دفتر حرفه‌ ای و داشتن ظاهر مناسب می‌تواند به جذب حداکثری مخاطب کمک کند. در انتخاب نوع دفتر به نکات زیر توجه کنید.

 • رنگ‌بندی و طراحی دفتر باسلیقه و علاقه خود فرد متناسب باشد
 • جلد این نوع از دفاتر باید دارای صفحه‌نمایش و یادداشت‌های مرتبط باشد
 • رنگ‌های به‌کاررفته در دفاتر اداری باید متناسب باروحیه، شخصیت و نیازهای فرد انتخاب شود
 • این دفاتر می‌توانند دارای برگه‌های یادداشت با اندازه‌های متفاوت باشند
 • جنس برگه‌های دفتر باید مقاوم و ضد خش باشد.

معرفی چند نمونه جلد مناسب برای دفتر

در اینجا به چند نمونه جلد کتاب و دفتر مناسب و کاربردی اشاره خواهیم کرد که هنگام طراحی جلد کتاب و دفتر باید به آن توجه کرد.

دفترهایی با تصاویر زیبا به همراه نوشته‌های خوش‌رنگ که شما را جذب کرده و انگیزه مطالعه را در شما ایجاد می‌کنند.

همچنین رنگ‌های شاد، طرح‌های متنوع و جذاب برای این دفترها طراحی شده است.

طراحی جلد دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت باید دارای جلد زیبا باشد تا بتوان یادداشت‌های مهم را در یک صفحه جداگانه و یادداشت های شخصی را در صفحه‌ای دیگر نوشت.

دفترچه‌های راهنما باید از جنس چوب یا کاغذ مقاوم و دارای پوشش چرم باشد.

این دفترها باید دارای شماره‌تلفن و نام معلم مربوطه باشد تا در هنگام درس‌خواندن نیازی به مراجعه به معلم مربوطه نباشد.

این نوع دفترها از صفحه‌ نمایشی با جلد شفاف که دارای نوشته‌های کوچک در یک خط، تصاویر جذاب و دارای خطوط برجسته هستند، استفاده می‌کنند.

این نوع از دفترهای یادداشت دارای رنگ‌های مختلف بوده و باسلیقه شما سازگار می‌باشند. دفتر نقاشی یکی از لوازم ضروری در مدرسه است که باید باسلیقه شما سازگار باشد. اگر دفتر نقاشی برای شما مناسب است، می‌توانید انواع رنگ‌ها و طرح‌ها را برای جلد آن انتخاب کنید.

دفتر طراحی یکی از لوازم ضروری در مدرسه است که باید باسلیقه شما سازگار باشد. اگر دفتر نقاشی برای شما مناسب است، می‌توانید انواع رنگ‌ها و طرح‌ها را برای صفحه‌نمایش انتخاب کنید.

بااین‌حال، دفتر طراحی باید قابلیت چاپ روی انواع کاغذ را داشته باشد تا بتوانید ایده‌ها و طرح‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. این دفترها دارای اشکال و اندازه‌های مختلف هستند که باتوجه‌به فضای موجود می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید.

سفارش طراحی جلد cd

این نوع از طراحی به شما کمک می‌کند تا بتوانید طرح موردنظر خود را طراحی کنید. در واقع طراحی جلد سی دی از اولین گام‌هایی است که شما باید در زمان طراحی این نوع طرح انجام دهید.

هزینه طراحی جلد کتاب

طراحی کاور سی دی باتوجه‌به نوع و طراحی آن‌ها متفاوت است و این موضوع در زمان سفارش و طراحی شما تأثیر دارد.

پس از این مرحله نوبت به طراحی می‌رسد، در واقع شما در زمان سفارش باید طرحی را انتخاب کنید که برای کار شما مناسب باشد.

طراحی کاور سی دی به دو دسته کلی تقسیم می‌شود. در طراحی جلد و کاور سی دی دو نوع سبک متفاوت وجود دارد که شما باید باتوجه‌به نیاز خود از آن‌ها استفاده کنید.

کاور سی دی چیست؟

کاور سی دی چیست کاور سی دی در واقع یک پوشش بیرونی برای سی دی و دی‌وی‌دی است که می‌تواند باعث زیباتر شدن آن شود.

در برخی مواقع این پوشش می‌تواند به‌صورت اختصاصی با طرح موردنظر برای چاپ روی سی دی به‌صورت تک‌لایه یا برای چاپ روی دی‌وی‌دی باشد.

البته در این میان طرح‌های اختصاصی نیز وجود دارند که می‌توانید با سفارش و پرداخت هزینه آن‌ها را خریداری کنید.

معمولاً کاور سی دی برای محافظت از سی‌دی‌های کوچک و همچنین DVD های صوتی و تصویری مورداستفاده قرار می‌گیرد.

طراحی روی جلد cd با یک الگوی مناسب می‌تواند یک کاتالوگ شیک برای شما ایجاد کند و شما را از داشتن یک جلد سخت و گران‌قیمت بی‌نیاز سازد.

در طراحی روی جلد cd  ایده‌های فراوانی وجود دارد به طور مثال یک جلد cd می‌تواند از سه‌لایه تشکیل شده است که لایه اول آن شامل لایه چاپ به‌صورت سیلک و یا لاستر است که هر دوی این‌ها دارای طرح گرافیکی بسیار جذابی هستند.

برای این کار می‌توانید از انواع نرم‌افزارهای طراحی استفاده کنید. اما اگر طرح گرافیکی شما از طرح‌های تکراری و کلیشه‌ای باشد که روی جلد کتاب‌های رنگارنگ، مجله‌های قدیمی و دیگر کاورهای کاغذی دیده‌اید، بهتر است از نرم‌افزار فتوشاپ استفاده کنید. به طوری که طرحتان را روی کاغذهای باطله یا روزنامه چاپ کنید. 

طراحی جلد کتاب الکترونیکی

این روزها بازار کتاب‌های الکترونیکی روزبه‌روز داغ‌تر و داغ‌تر می‌شود. به خصوص به دلیل افزایش بالای قیمت کتاب‌ها میزان استفاده از pdf ها افزایش قابل‌ملاحظه‌ای پیدا می‌کند.

اگرچه هیچ‌چیز جایگزین حس زیبای ورق زدن کتاب نیست اما برای افرادی که توان خرید کتاب‌های با هزینه‌های بالا را ندارند و یا کتابخانه‌شان جایی برای کتاب جدیدی ندارد خرید pdf کتاب‌های موردنظرشان یک گزینه امن و مناسب و کم‌هزینه‌تر محسوب می‌شود.

اینجاست که طراحی جلد کتاب pdf به همان نسبت اهمیت بالایی پیدا می‌کند. شاید بپرسید چرا؟ جواب این است که افراد برای انتقال اطلاعات از طریق تلفن همراهشان از این روش استفاده می‌کنند.

طراحی این نوع از جلد نیاز به مهارت‌های زیادی دارد. بااین‌حال می‌توانید با خواندن نکاتی که در ادامه می‌آید این کار را به شکل خوبی انجام بدهید.

یک طراحی جذاب برای کتاب الکترونیکی می‌تواند این مزیت را داشته باشد که افراد زیادی آن را بخوانند و یا از طریق این کتاب الکترونیکی چیزی یاد بگیرند.

این کار همچنین برای تبلیغ و فروش یک کتاب الکترونیکی ضروری است. در حقیقت با این کار می‌توان فروش کتاب الکترونیکی را تضمین کرد.

اگر کتاب شما به‌اندازه کافی جذاب باشد، می‌توانید مطمئن باشید که مردم همیشه این کتاب را می‌خرند. اما اگر چاپ آن مشکل داشته باشد یا ظاهر جذابی نداشته باشد، شانستان برای فروش کتاب بسیار کم خواهد بود.

سخن پایانی

در این مطلب از سایت طراحی بنر اینستاگرام محتوانایس در خصوص نکات مهم هنگام طراحی جلد صحبت کردیم. در صورتی که در کنار ثبت سفارش طراحی جلد کتاب قصد طراحی کاور پست را نیز دارید با ما در ارتباط باشید.

جهت ثبت سفارش طراحی چهره با محتوانایس تماس بگیرید.

 • طراحی جلد کتاب در محتوانایس با چه ابزاری انجام می‌شود؟

  فرایند ساخت جلد کتاب در محتوانایس با ابزارهایی چون فتوشاپ و کورل انجام می شود.

 • قیمت طراحی جلد کتاب بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

  عوامل زیادی در تعیین هزینه طراحی و ساخت جلد کتاب تاثیرگذارند که مهمترین آن‌ها عبارت‌اند از:

  1. ابعاد و قطع جلد (رقعی، وزیری، رحلی)
  2. تعداد صفحات
  3. نوع تصویرسازی (خلق تصاویر اختصاصی یا دانلود شده از طریق گوگل)
  4. فوریت کار

 • چگونه سفارش خودم رو ثبت کنم؟

  برای ثبت سفارش جلد کتاب ابتدا باید به قسمت سفارش‌ها مراجعه و بعد از مطالعه قوانین، یکی از سرویس‌های مورد نظر خود را انتخاب و هزینه را به صورت آنلاین از درگاه زرین پال پرداخت کنید.

 • هزینه طراحی چه زمانی دریافت می‌شود؟

  هزینه کار قبل از شروع طراحی دریافت و سفارش شما ثبت می‌شود. بدیهی است که در صورت عدم ثبت سفارش، پروسه طراحی شما آغاز نمی‌شود.

 • آیا می‌توانم نصف هزینه طراحی جلد کتاب را ابتدا و مابقی را در انتهای کار پرداخت کنم؟

  متاسفانه خیر؛ هزینه باید در ابتدای کار پرداخت و فیش آن به مدیریت ارسال شود.

 • اگر از طرح خوشم نیومد چی؟

  خوشبختانه، مشتریان در بیش از ۹۰ درصد مواقع از طرح‌ نهایی رضایت داشته‌اند. اما اگر طرح نهایی مورد پسند شما نباشد چه؟

  برای اینکه از طرح نهایی رضایت داشته باشید، بهتر است پیش از آغاز طراحی تمامی اطلاعات را به طور دقیق در اختیار طراح قرار دهید.

  پیش از آغاز طراحی، توصیه می‌شود چندین نمونه مورد پسندتان را برای طراحان ارسال کنید. برای این کار می‌توانید از نمونه‌های داخل سایت کمک بگیرید. هر چه اطلاعات واضح‌تری برای طراح ارسال کنید، خروجی کار بهتر خواهد شد. 

  نگران نباشید! در طول پروسه طراحی، شما از ۲ مرتبه ادیت رایگان برخوردارید. لذا اگر در حین طراحی از برخی اِلمان‌ها و افکت‌های گرافیکی خوشتان نیامد، می‌توانید از ادیت‌های رایگان خود استفاده کنید.

مقالات سایت

35 دیدگاه در “هزینه سفارش طراحی جلد کتاب | تعرفه, قیمت, نمونه جلد کتاب حرفه ای

 1. blank زهره فلاحی گفت:

  سلام و عرض ادب و احترام.. بسیار سپاسگزارم بابت طراحی جلد فوق العادتون و خرسندم از آشنایی با شما و تیم تون امید که قلم تون سبز و مانا آقای تیموری .. بسیار راضی بودم از کارتون..

  1. سلام و درود… انجام وظیفه بود

 2. blank امین گفت:

  سلام. من یه جلد سفارش دادم، بسیار طراحی یک دست و خوبی برام انجام شد و راضی هستم. ان‌شا الله که این گروه در کار خودشون موفق باشن

 3. blank یاری گفت:

  سلام. ممنونم از پاسخگویی زیبا و کارهای عالیتون. واقعا از دل و جون جواب مشتری رو میدین و وقت می گذارید. در هزینه هم خیلی انصاف دارید و با مشتری راه میاین. خدا به شما و کارتون خیر و برکت بده

  1. ممنونیم بابت نظرتون لطف دارین انجام وظیفه بود

 4. blank فرمسک گفت:

  ممنونم خیلی خوشگل کاررو طراحی کردین بدون هیچ مشکلی همیشه بدرخشید

 5. blank میترا حسینی گفت:

  سلام
  ممنون 🙏 از همکاری خوبتون ‌و طراحی زیبای شما👌

 6. blank Asma گفت:

  دست مریزاد به شما
  خوش قولی، مشتری مداری و کیفیت همراه با قیمت های مناسب.

 7. blank Saba گفت:

  بسیار عالی و حرفه ای 👌 بسیار راضی بودم و قیمت مناسب و بسیار خوش قول و خوش برخورد . ممنون 🌸👌🙏

 8. blank رسول پازن گفت:

  سلام
  سفارشم رو خیلی زود و تمیز و با کیفیت آماده کردید.
  ممنون از خوشقولیتون
  من قبل شما توی سایت انجام میدم دات کام سفارش گذاشته بودم و بعد از یک هفته به دلیل جواب ندادن طراح مجبور شدم سفارشمو لغو کنم و پشتیبانی هم فقط پولمو پس داد.
  بازم ممنونم ازتون

 9. blank مهیار گفت:

  کار عالی بچه ها حرفه ای قیمت خوب تحویل به موقع
  دمتون گرم

 10. blank کیوان بخشی گفت:

  ممنون از تیم محتوا نایس🙏🙏

  بابت طراحی جلد کتاب لوگو،کاور،موشن و…که با دقت و حوصله بهترین کار رو تحویل ما دادند
  من خیلی از کارا راضی هستم
  انشالله همیشه موفق و پیروز باشید

 11. blank یاسمن گفت:

  ایشالا همکاریمون متداوم باشه

 12. blank محمد گفت:

  کار با کیفیت قیمت مناسب ممنونیم ازتون

  1. blank آسمان گفت:

   ما برای شرکت در هر زمینه ای طراحی میخایم انجام بدیم قرارداد میبندین

   1. بله ۱۰۰ درصد، لطفا تماس بگیرید

 13. blank فدايي گفت:

  طراحی جلد کتاب میخوام
  به صورت دائمی میخوام باهاتون همکاری داشته باشم دراین زمینه

  1. در خدمت هستیم، لطفا با شماره ۰۹۰۳۸۱۱۴۵۰۱ تماس بگیرید

 14. blank دانیال گفت:

  ممنونم از طرحی که برام زدین فقط میتونست یکم بهتر هم انجام بشه، در کل ممنونم

 15. blank علیرضا گفت:

  خیلی دنبال سایت طراحی جلد کتاب گشتم که محتوانیس بهترین بود، ممنون از تیم حرفه‌ایتون

 16. blank مهرشاد گفت:

  طراحی جلد سفارش دادم که واقعا عالی طراحی شد

 17. blank سپهری گفت:

  یه طراحی جلد کتاب عالی توسط یه تیم عالی

 18. blank صادق گفت:

  با سلام واقعا سایت خوبی هست و طرح های عالی و با پشتیبانی خوب و با حوصله

 19. blank Sara گفت:

  عالی بود ممنون از طراحی زیباتون و اینکه با صبر و حوصله جوابم رو دادید و همون طرحی رو که مد نظرم بود برام اجرا کردید با قیمت خیلی منصفانه خدا خیرتون بده.

 20. blank فولادی گفت:

  سفار‌ش فوری جلد کتاب ثبت کردم از سایت تون عالی بود به موقع تحویل دادن طراحی هم که حرف نداشت

 21. blank فرخی گفت:

  رضایت کامل دارم کسانی که باهاتون همکاری کردن حرف منو متوجه میشن فقط👏🏻

 22. blank شکری گفت:

  خدا بهتون برکت بده قیمت هاتون تو این گرونی عالیه من طراحی جلد کتاب هر جا قیمت کردم خیلی گرون میگرفتن شما هم کیفت کارتون هم قیمت هاتون عالیه

  1. قربان شما انجام وظیفه بود بزرگوار

 23. blank گلستانی گفت:

  میشه یه توضیح راجب روند کارتون بدید من سفارش چندتا جلد کتاب دارم

  1. برای ثبت سفارش ابتدا باید از طریق سایت اقدام به ثبتش کنید، بعد تمامی اطلاعات مربوط به جلد اعم از سایز، رنگ، نام انتشارات، عنوان کتاب و … رو در واتساپ برامون ارسال کنید. به همین سادگی

   1. blank Sara گفت:

    سلام من خیلی از کارتون راضی بودم قیمت هم خیلی منصفانه و عالی بود با صبر و حوصله جوابم رو دادید و همون کاری رو که خواستم ارائه دادید واقعا ممنون و سپاسگزارم.

    1. خواهش میکنم وظیفمون رو انجام دادیم

     1. blank محمد گفت:

      ممنون بابت کار زیباتون

 24. blank فاطمه گفت:

  نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم همه جوره با ما مشتری راه میاید ممنونم واقعا🌸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *